Youtube Sahte Flag Sahte Şikayet Hakkında Bilgilendirme Çözüm

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bu sahte flaga uzun zamandır kafa yoruyorum ancak hiç bir çözüm bulamamıştım 1 aydır denediğim bir şey vardı kesin %100 bir sonuç elde etmedende sizlerle paylaşmak istemedim. Ama şuan kesin olduğunu bildiğim için sizlerle paylaşmakta bir sakınca görmüyorum.

1 İp den 1 kanala girip günlük 20-40 video olarak vdsden atarsanız ve aşırı etiket yani hit almak için ilgisiz alakasız etiketler açıklamalar girmezseniz ve ip de dediğim şekilde temiz ise bu şartlara uyan bir kanalınız var ise kendi kendinizi flaglayıp deneyerek test edin kanalınıza bir şey olmayacaktır. Ama 1 ip den 10 tane 20 tane veya 2-3 hesaba gir çık yapıyorsanız istediğiniz kadar modem restartlayın çerez temizleyin portable kurun fayda etmez. Youtube sistemi sizi algılamasa bile kanalınıza 3-5 tane flag alınca kanalınız sistem tarafından spam olarak algılıyor ve kanallarınız bu yüzden kapanıyor. Benim de çok kapandı dediğim şartlarda 3 kanal yaptım kanalları kendim kasıtlı gittim cafeden flagladım 10 tane farklı hesaptan 2 saat bana mısın demediler
sakin-gulumsuyor.png

%100 çözümdür ama dediğim şartlarda 1 ip 1 kanal normal 3-5 tane temiz video ile ilgili etiket açıklamaya da video ismini kopyalayıp atmadan kısasından temiz bir açıklama yaparsınız günlükde dediğim gibi 1 ip den 1 hesaba 30-40 video en fazla yüklerseniz flag işlemez.

Bunlara uymayıp işte 1 ip den 3-5 hesaba girip günlük 100 video falan yüklerseniz bir şey olmaz youtube yakalamaz ama 3-5 flag dan sonra kanalınız sistem tarafından direkt fark edilip patlar istediğiniz kadar cclearner kullanın modem resleyin portable kullanın faydasız olacaktır.
 
Üst Alt