Youtube Kategori ve Kopyalayacak Kanal Bulma Yöntemi

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Daha öncede defalarca bu tür konular açılmıştı.paylaşıldı,söz edildi fakat kimse nasıl kullanacağını hala bilmiyor (Yeni katılanlar için söylüyorum).Arkadaşlar önce dersinizi iyi çalışın,kararlı olun,en son iş soru sorma işi...

Şimdi altta verdiğim site ve kategori bulma,kopyalanacak kanalı bulma + Araştırma yöntemlerini birarada bulunduran bu siteyi ve nasıl kullanacağız bunu anlatmak istiyorum size.

http://socialblade.com/youtube/top/country/US

Bu siteye giriş yaptıktan sonra üstte toplist (En iyiler) bölümü var,burada Amerika,Kanada,İngiltere,Avustralya ve Almanya var.Ben her zaman Amerika nın en popüler kanallarına bakıyorum.

1) Kategori bulma :Girdikten sonra sayfanın alt kısmında Top 500 By Category var.Burada farklı kateogrilerin en iyi 500 sayfası bulunmaktadır.Bu kanallar Kullanıcı adı,Abone durumu ve Video izlenme durumuna göre sıralanmıştır.

Bu Kanalları inceleyerek kafanızda bir ışık yakabilirsiniz.Yeni kategori,veya nasıl bir yolla çalışmanız gerektiğini bulabilirsiniz.Bulduğunuz her fikri excel dosyalarında biriktirin.Bu çalışmaları yaklaşık 3-4 gün boyunca günde 5-6 saat aksatmadan yapın.(Yeni başlayan kardeşlerim,yardım isteyenler özellikle yapsın eskilerin çoğu bilir zaten nasıl çalışacağını).

2-)Kopyalanacak kanalı bulma : Kardeşlerim orada yine top 100 youtuber top 500 youtuber diye bölüm var.Girin oralara bakın en iyi youtuberler neler atmışlar.Emin olunki onların içinde en az 200-300 tane spam olanı vardır.Kopyalanacak kanallar vardır.yine 3-4 gün böyle bakın,excel oluşturup şu kategori şu kanallar,bu kategori bu kanallar diye bulursunuz.Bulduğunuz her kanalın rastgele 3 videosunu bi tane deneme kanalı oluşturup atın.eşleşen engel veriyormu vermiyormu.Vermeyenleri yine ayıklayın.1 hafta içinde elinizde en az 50-60 çalışma duruma göre 80-100 farklı kanal + 8-10 farklı kategori bulabilirsiniz.

Ayrıca orada başka top 100 500 ülkeler var.Çalışmak istediğiniz ülkeleri inceleyebilirsiniz.Hangi ülkede ne çok tutuyor nasıl kullanıyorlar diye.Böylelikle hangi ülke çalışmalıyım sorusuna da cevap bulabilirsiniz..

Hala benim dediklerimi yapıpta ben kazanamıyorum diyen çıkarsa Adminlere söylüyorum onları banlayalım arkadaşlar,Esen kalın,Hayırlı çalışmalar,bol kazançlar...:)
 
Üst Alt