Youtube Belirli videolarda sınırlı özellikler

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

Fekeli

Entrepreneur
Olwa.Net PHP
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
604
Beğeniler
315
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
YouTube'da nefret söylemine izin verilmez. Belirli niteliklere dayanarak bireylere veya gruplara karşı şiddeti ya da nefreti teşvik eden içerikleri kaldırırız. YouTube şiddete başvuran suç örgütlerini övmeye, tanıtmaya veya onlara yardım etmeyi amaçlayan içeriğe de izin vermez.
Politikalarımızı ihlal etmeyen ancak kaldırılma riski bulunan ve bazı izleyiciler için rahatsız edici olabilecek içeriklerde belirli özellikler devre dışı bırakılabilir. Bu içeriklere aşağıdakiler örnek verilebilir. Bu listeye başka maddeler de eklenebilir.
  • Doğrudan şiddete teşvik etmemesine veya temel amacı nefret uyandırmak olmamasına rağmen kışkırtıcı nitelikte dini ya da üstünlük yanlısı içerik
  • Belirli niteliklere dayanarak bireylerin veya grupların kötü, ahlaksız veya hain amaçları olduğunu iddia eden komplo teorileri
  • Kanıtlara dayalı ve şiddet barındıran bir etkinliğin gerçekleştiğini inkar eden videolar
İçerik YouTube'da yayınlanmaya devam eder ancak izleme sayfasında artık yorumlar, önerilen videolar veya beğeniler olmaz. Ayrıca video oynatılmadan önce bir uyarı mesajı gösterilir. Bu videolar, reklamlar için de uygun değildir. Özellikler devre dışı bırakıldığında kanalınız ihtar almaz.
Videolarınızdan birinde özellik devre dışı bırakılmışsa bu durumu size e-postayla bildiririz. Karara, doğrudan e-postadaki bağlantıyı tıklayarak veya itiraz süreciniuygulayarak itiraz edebilirsiniz.
 
Üst Alt