• Forum içerisinde multi üyeliğe izin verilmemektedir. Aynı ip girişi tespiti halinde sistem tarafından üyeliğiniz kapatılacaktır.

youtube adsense web adsense olarak nasıl kullanırız

Mehkut06

OLWA
Ödüller
0
yıllardır youtube işiyle uğraşırım.blogger hariç web siteyle işim olmamıştı.pin to pin işine girmek istedim.youtube adsenseye web site bağlama çalışınca sistem siteyi eklemedi.aynı zamanda acemilik işte site domain alırken site adında türkçe karekter kullanmışım..varmı bunların bir çözümünü bilen arkadaş..

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
yıllardır youtube işiyle uğraşırım.blogger hariç web siteyle işim olmamıştı.pin to pin işine girmek istedim.youtube adsenseye web site bağlama çalışınca sistem siteyi eklemedi.aynı zamanda acemilik işte site domain alırken site adında türkçe karekter kullanmışım..varmı bunların bir çözümünü bilen arkadaş..
Türkçe karakter domainlere adsense onayı alınamiyor diye birşey görmedim yıllardır. Adsense'nin verdiği red yanıtı nedir?

Mehkut06 belirttiğin siteye adsense'nin onay için verdiği kodu head - head arasına eklerken kodu mu görmüyor? yoksa hiç mi eklenmiyor adsenseye ? Ekran görüntüsü atabilirmisin ?

Son düzenleme:

Mehkut06

OLWA
Ödüller
0
bu urlede hata var gibi görünüyor diyor.sitede içerik yok.sadece ssl aldım.

Mehkut06

OLWA
Ödüller
0
hocam adsenseye hiç eklenmiyor.acaba diyorum adsensem yaklaşık 1 yıldır işlem görmüyordu.. ondan olabilirmi..adsensede hiç bir uyarı yok

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
hocam adsenseye hiç eklenmiyor.acaba diyorum adsensem yaklaşık 1 yıldır işlem görmüyordu.. ondan olabilirmi..adsensede hiç bir uyarı yok
O halde adsense türkçe karakterli domainlerin onay alımına izin vermiyor. domaini gizleyecek şekilde adsense eklediğin kısımı ekran görüntüsü atabilirmisin? Tam netlik kazanalım bu konuda herkes hem fikir olsun :) Bizler içinde güzel bi tecrübe olmuş olur.

Arslan

olwa.net
OLWA
Ödüller
0
bu urlede hata var gibi görünüyor diyor.sitede içerik yok.sadece ssl aldım.
Site Ekle Bölümünden Site Adresinizi www olmadan mı ekliyorsunuz Örnek = siteadı.com Şeklinde eklenmesi gerekiyor SS atarsanız daha hızlı yardımcı olabiliriz

Arslan

olwa.net
OLWA
Ödüller
0
:) Dedigim gibi www. Silerek Denermsin Sadece siteismi.com Şeklinde

Mehkut06

OLWA
Ödüller
0
Hepsini denedim http ,www ve bunlarsız olmuyor

Mehkut06

OLWA
Ödüller
0
6 ay 1 yıl işlem görmüyen adsensede bir sorun olabilirmi

Arslan

olwa.net
OLWA
Ödüller
0
xn--nsurancelego-04b.com Bu Şekilde Eklermisiniz

Mehkut06

OLWA
Ödüller
0
ne adamsın hocam ya.burda 50 dakikadır benimle uğraşıyon.oldu hocam...eklendi...adsense kodu verdi..şıp diye oturdu....çok sağol..teşekkürederim..

Arslan

olwa.net
OLWA
Ödüller
0
ne adamsın hocam ya.burda 50 dakikadır benimle uğraşıyon.oldu hocam...eklendi...adsense kodu verdi..şıp diye oturdu....çok sağol..teşekkürederim..
Rica Ederim En Hızlı Şekilde Onay Alması Dileğiyle.

Mehkut06

OLWA
Ödüller
0
peki hocam bu kodu plesk de nasıl ekliyebilirim..yardımcı olurmusunuz

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
peki hocam bu kodu plesk de nasıl ekliyebilirim..yardımcı olurmusunuz
Adsense'nin verdiği kodu, domain.com/wp-admin giriş yaparak, tema editör kısmına geçip header.php alanını bulacaksınız. Daha sonra <head> - </head> taglarının arasına adsense'nin vermiş olduğu kodu ekliyorsunuz.

Mehkut06

OLWA
Ödüller
0
teşekkürederim...ekledim..bekliyorum bakalım