Kayıt ol

KAT. KURALI Yabancı Dilde Makale Alım ve Satımlarında Zorunlu Taban Fiyat Uygulaması!

Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.

Witcher

Paylaşım Ekibi
Domain Broker
Merhaba,

Yabancı dillerde makale yazan arkadaşlar için taban fiyat uygulamasını güncel kur rakamlarının yüksek olmasıyla ve satıcı kişilerin mağdur duruma düşmemesi sebebiyle, yabancı dil makalelerde taban fiyat 100 kelimesi 4 TL ve katları olarak güncellenmiştir.

Makale siparişi verirken yada yazarken; “100 kelime ve katları” olarak ücretlendirme yapılması zorunludur!
Üyeler, bu ücretlendirmeleri sunduğu hizmete göre, artırmakta özgürdür. Lakin, altı ücretlendirmeler yasaklanmıştır.(Alinan siparişin büyüklüğüne göre, maksimum yapılabilecek indirim oranı %15’dir.)

Bu Kuralın Getirileri Nelerdir?
• Bu kural sayesinde, tüm makale yazarları ve ekipleri daha iyi gelir elde edebilecektir.
• Bir çok üye; gizliden ve ya açıktan teklif vererek çok düşük ücretlere icerik üretip, haksız kazanç elde etmektedir. Bunun önüne geçilecektir.
• Serbest Piyasa kavramını, kendine göre şekillendiren ve makale ticaretlerinde düşüşe neden olan kişiler engellenmiş olacaktır.
• Makale konusunda ki yazarlar, sundukları hizmeti bu bağlamda tekrar gözden geçirecek, sipariş verenler, yüksek ücret vereceği için; daha iyi bir ayrım yapacaktır.

1 kez ihlal eden üyeler uyarılır, devam ettiren üyeler için yöneticiler insiyatifinde 3 gün ila 10 gün arasıyla forumdan uzaklaştırılır.
 
Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.
Üst