Wordpress Automatic Pending Hatası!

fulbaibu

olwα.ɴeт
Başlığı doğru mu açtım bilmiyorum ama sitelerimde konular çekiliyor ancak yayınlanmadan önce pending(bekliyor) olarak kalıyor. Neden böyle yapar, çözümü var mıdır? Eklentiyi kaldırdım tekrar kurdum, eski sürüm kurdum, yeni sürüm kurdum ama hata geçmedi. wa ayarlarını kontrol ettim sorunsuz çalışan sitelerimle aynı ayarlar. sorun neyden kaynaklı olduğunu çözemedim.

fulbaibu

olwα.ɴeт
Sorununuz çözülmediyse bana ulaşırsanız bir kontrol edelim hocam.
şimdi tekrar baktım hocam. bazı postlar yayınlanmış bazıları ise pending(bekleme) de. tüm ayarları gözden geçirdim ama farklı bir şey yok. diğer sitelerde sorun yok. acaba anahtar kelimelerle mi ilgili, ya da başlıklarda farklı karakterler olunca "beklet" diye bir şey mi var?

FuNCTioN

Kategori Moderatörü
Wa'nin campainge girip ctrl+f ile pending kelimesini aratır mısınız? Isaretli olan içinde pending geçen bir seçenek var mı?

fulbaibu

olwα.ɴeт
Wa'nin campainge girip ctrl+f ile pending kelimesini aratır mısınız? Isaretli olan içinde pending geçen bir seçenek var mı?
bunu dün denemiştim ama herhangi bir işaret dikkatimi çekmedi. şimdi tekrar baktım "çeviri başarılı olmazsa postu beklemeye al" seçeneği işaretli. ama tüm sitelerin kampanyalarında bu işaretli. bundan mı yapıyordu acaba? diğer sitelerde neden sorun olmuyor?

FuNCTioN

Kategori Moderatörü
bunu dün denemiştim ama herhangi bir işaret dikkatimi çekmedi. şimdi tekrar baktım "çeviri başarılı olmazsa postu beklemeye al" seçeneği işaretli. ama tüm sitelerin kampanyalarında bu işaretli. bundan mı yapıyordu acaba?

Zaten toplamda 3 yerde var hocam bekletme. Biri öne çıkan resim yoksa, biri ingilizce değilse beklemeye al ve sonuncu çeviri kısmında eğer çeviri başarısız olursa beklet. Şimdi bu üç nokadan ikisini bekleyen gönderilerde kontrol edin. Gönderide resim var mi? Gönderi çeviri yaptırmak istediğiniz dilde mi? Resim var ise çeviri başarısız olduğundan beklemeye almış demektir.

fulbaibu

olwα.ɴeт
Zaten toplamda 3 yerde var hocam bekletme. Biri öne çıkan resim yoksa, biri ingilizce değilse beklemeye al ve sonuncu çeviri kısmında eğer çeviri başarısız olursa beklet. Şimdi bu üç nokadan ikisini bekleyen gönderilerde kontrol edin. Gönderide resim var mi? Gönderi çeviri yaptırmak istediğiniz dilde mi? Resim var ise çeviri başarısız olduğundan beklemeye almış demektir.
:) evet hocam, son gönderiyi kontrol ettim. resim var, başlık ingilizce ama içerik fransızca da kalmış. o yüzden de yayınlamamış. vay be şimdi anlaşıldı. basitmiş aslında ama göremeyince görülmüyo. peki bunu çözmek için o seçeneği kaldıracaz ama çeviri olayını nasıl çözecez hocam, var mı bir fikriniz?