TikTok Telefon Numarası Nasıl Eklenir?

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Tik Tok – Musically telefon numarası ekleme nasıl yapılıyor? Tik Tok – Musically telefon numarası eklemezsek ne olur? TikTok – Musically telefon numarası nasıl siliniyor? Tik Tok hesabına giriş yapamıyor nedeni nedir?

Tik Tok uygulamasına yeni üyelik oluşturan üyeler telefon numarası eklemeselerde şifre değiştirme ve hesap erişimi konusunda çok fazla sorun yaşamazlar. Ancak Google hesabı yada Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerindeki üyeliğiniz ile Tik Tok uygulamasına giriş yapıyorsanız mutlaka telefon nuramarası eklemeniz gerekiyor. Aksi halde çıkış yaptığınızda yada giriş yapılan soyal medya hesabını kapattığınızda hesabınıza tekrardan erişim yapamayabilirsiniz. Şifre değiştirmek isterseniz bir takım sorunlar ile karşılaşmanız mümkündür?

Tarafımıza son zamanlarda gelen en büyük sorunların başında Tik Tok hesabına sosyal medya hesabıyla erişim sağlayan kullanıcıların giriş yapmama yada şifre değiştirememe sorunlarıdır.

Uygulamaya Facebook yada Google hesbınız ile giriş yaptıysanız mutlaka telefon nuramarı eklemeniz gerekiyor.

TikTok profilinize sosyal medya bağlantıları ekleyerek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. TikTok Instagram Bağltısı ve TikTok Youtube Bağlantısı ekleme makalelerimizden TikTok hesabınıza sosyal medya bağlantısı ekleme konusunda yardım alabilirsiniz.

TikTok profiline telefon numarası ekleme işlemine aşağıdaki adımları takip ederek ulaşabilirsiniz.

Tik Tok telefon numarası ekleme nasıl yapılıyor?
→ Tik Tok uygulamasına giriş yapın

→ Sağ alt köşedeki Profil simgesine dokunun

→ Profil ekranında sağ üst köşedeki Üç Nokta simgesine tıklayın

→ Açılan menüden ” Hesabımı Yönet “ seçeneğini seçin

Telefon numarası kısmına telefon numaranızı ekleyin

Tik Tok uygulamasına telefon numaranızı eklediğinizde şifre değiştirme, hesap kurtarma ve giriş işlemlerinde hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Tik Tok hesap erişimi yada telefon numarası ekleme ile alakalı sorunlarınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt