TikTok Profil Resmi (Video) Ekleme ve Değiştirme

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
TikTok Profil resmi ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profil resmi nasıl değiştirilir? TikTok Profil Resmi Video ekleme nasıl oluyor? TikTok profiline video nasıl ekleniyor? TikTok profil fotoğrafı nasıl değiştirilir? TikTok profile video ekleme nasıl yapılır?

TikTok uygulamasında profil resmi çok önemli daha doğrusu sosyal paylaşım sitelerinin tamamında profil resminin önemi büyüktür. Bunun en büyük nedeni takipçiler ilk olarak profil resmine ilgi duyarlar ve profilleri ziyaret ederler bu sayade takipçi sayınızıda arttırmış olursunuz. TikTok profil resmi boyutu oldukça önemlidir çözünürlüğü çok düşük resimler kullanmayınız.

TikTok profil resmi yada videsu seçtikten sonra profilinize kaydetmeniz gerekmektedir. TikTok profil resmi değiştirme işlemleri çok basittir.

TikTok mevcut profil resminizi değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin;

→ Tik Tok Profil sayfanıza gidin
“Profili Düzenle” butonuna tıklayın
"Profil Fotoğrafı" veya "Profil Videosu" seçeneğine tıklayın
→ Yeni bir fotoğraf çekebilir veya galerinizden bir fotoğraf / video yükleyebilirsiniz artık seçtiğiniz profil resminiz aktif olacaktır.

Aynı sayfada, kullanıcı adınızı, takma adınızı, Instagram kimliğinizi, YouTube kanalınızı ve profil açıklamanızı düzenleyebilirsiniz. TikTok profil resmi değiştirme sorunu yaşıyorsanız bize yorum kısmından yaşadığınız problemi yazabilirsiniz. Tiktok profil fotoğrafı yerine video koyma işlemi aynı seçenek ile yapılmaktadır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt