TikTok Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır? (Yorum, Düet, Mesaj)

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
3423


Tik Tok gizlilik ayarları nasıl yapılıyor? Tik Tok yorum, düet ve mesaj kısıtlama ayarları nasıl yapılıyor? Tik Tok uygulamasında videolarınıza kimlerin yorum yapabileceğini siz seçebilirsiniz. Aynı şekilde düet için çekmiş olduğunuz bir video ile kimlerin düet yapabileceğini siz seçebiliyorsunuz. Diğer kullanıcılara çektiğiniz videoların önerilmesini istemiyorsanız bu seçeneği kapatabilirsiniz. Özel hesap seçeneği nasıl aktif edilir?

Tik Tok uygulaması gizlilik ayarlarını sizler için derledik.

TikTok artık daha fazla gizlilik kontrolü sunuyor. Uygulama ayarlarının altındaki Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine gidebilir, gizlilik kontrollerinizi istediğiniz zaman görüntüleyebilir ve ayarlayabilirsiniz.


Tik Tok Yorum Kontrolü nasıl yapılıyor?

→ Profil sayfanıza gidin

→ Sağ üst köşedeki Üç Nokta simgesine dokunun

→ Gizlilik ve Güvenlik ayarlarına gidin

“Kim Bana Yorumlar Gönderebilir?” seçeneğini seçin

→ Seçeneklerden “Herkes”, “Arkadaşlar” (Karşılıklı takipçileri) veya “Kapalı” seçeneğini seçin ve kaydedin. Artık sizin seçtiğiniz kitle dışında kimse videolarınıza yorum yapamacak. Aynı menüden seçenekleri tekrardan değiştirebilirsiniz.Tik Tok tek bir video için yorumlar nasıl kapatılır?

→ Kapatmak istediğiniz videoyu açın

→ Menü düğmesine dokunun

“Yorumlar Kapalı” seçeneğini seçin seçmiş olduğunuz Tik Tok videosu yoruma kapalı hale gelecektir.Tik Tok Duet Kontrolü kimler sizinle düet yapabilir?

İnsanların sizinle düet videolar oluşturmasını kısıtlamak için seçenekleri uygulayınız.

→ Profil sayfanıza gidin

→ Sağ üst köşedeki Üç Nokta simgesine dokunun

Gizlilik ve Güvenlik ayarlarına gidin

“Kim Benimle Duet Edebilir” seçeneğine tıklayın

→ Seçeneklerden “Herkes”, “Arkadaşlar” ( Karşılıklı takipçileri ) veya “Kapalı” seçeneğini seçin ve kaydedin. Artık seçtiğiniz kişiler dışında kimse videolarınıza düet yapamayacaktır.Tik Tok Mesaj ayarları nasıl yapılır? Kimler size mesaj atabilir?

Mesajlaşma deneyiminizi daha iyi hale getirmek için güvendiğiniz kişiyle sohbet edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki ayarları uygulamanız yeterli olacaktır. Ayarlar uygulandığında TikTok uygulamasında sadece seçtiğiniz kişiler size mesaj atabilecekler.

→ Profil sayfanıza gidin

→ Sağ üst köşedeki Üç Nokta simgesine dokunun

Gizlilik ve Güvenlik ayarlarına gidin

“Kim Bana Mesaj Gönderebilir” seçeneğini seçin

→ Size uygun olan seçeneği seçin ve kaydedin.
 
Üst Alt