TikTok cüzdan ( Wallet ) nedir?

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Tik tok cüzdan nedir ne işe yarıyor. Tik tok uygulamasında cüzdan alanının ne işe yaradığınız sizlerle paylaşımını gerçekleştireceğiz.

Kısa zamanda çok büyük bir kitleye ulaşan tik tok hala daha kullanıcılarını hızla artırmaktadır. Video paylaşımlarına farklı bir boyut kazandıran uygulama içerisinde video paylaşımları da hız kazanmıştır. Hiç beklemediğiniz videolar beklemediğiniz kadar izleme alabilmektedir. Kendinize has bir şekilde yaptığınız video paylaşımları geniş kitlelere ulaşınca da artık tik tok fenomeni olma yönünde daha fazla içerikler çekmektesiniz. Uygulama diğer sosyal medya uygulamalarından daha farklı bir şekilde yol kat etmektedir. Canlı yayın açılmalarını 1000 takipçi kitlesine ulaşmadan ne yazık ki açamıyorsunuz. Tabi uygulamanın ayarlar alanına girdiğinizde cüzdan adı altında bir ekran göreceksiniz. Burada bulunan cüzdanın ne işe yaradığını nasıl kullanıldığına dair tüm detay bilgilerini anlatacağız. Siz de bundan sonra gelen jetonların nerede biriktiğine dair bilgiyi öğrenmiş olacaksınız.

Tik tok cüzdan nedir ne işe yarıyor

Tik tok cüzdan nedir, tik tok jeton nedir, tik tok cüzdanı açma, tik tok jeton nasıl biriktiriliyor, tik tok cüzdanıma nasıl girebilirim, tik tok cüzdan alanında ne oluyor, tik tok ne kadar jetonunum var, tik tok ne kadar param var. Görebilmek için uygulama içerisinde nereye giriş gerçekleştirileceğini kapsamlı bir şekilde araştırma yoluna gitmiş bulunuyoruz.

Tik tok cüzdanım nerede

Öncelikle uygulama içerisinde jeton alarak daha sonrasında bunu canlı yayın yapan kişilere hediye ya da bağış yapabiliyorsunuz. Yapılan bağışlar ya da hediyeler cüzdan alanın da birikimi sağlanmaktadır. Cüzdana ulaşım sağlayabilmeniz içinde giriş yapmanız gereken alanı size aktaracağız.


Tik tok uygulamasına giriş yaptıktan sonra profil alanına geliyoruz.

Sağ üst tarafta bulunan (…) bölüme tıklıyoruz.

Ayarlar alanına giriş yaptıktan sonra gelen seçenekler içerisinde ‘’Cüzdan’’ yazısını bulacaksınız.

Bu alana giriş gerçekleştirdiğiniz de cüzdanım adı altında ne kadarlık bir jeton birikmiş bulunun kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Henüz daha aktif olmasa da yakın zaman içerisinde tik tok uygulamasının bu alanı da oldukça fazla kullanacağı kesindir.
 
Üst Alt