repin.pinkey.club ( istek )

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

freusty

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
8 Ekim 2019
Mesajlar
128
Beğeniler
17
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
aratılan kelime hakkında çıkan alt kategoriler birbirinden virgülle ayrılmış durumda. acaba alta bi kutu daha oluşturulsa ve orada da bu kelimelerin tümü başında " # " bulunarak yer alsa daha kullanışlı olmaz mı? forumdan arkadaş pinterestin instagram mantığıyla hashtag etiketleriyle iş yaptığını söyledi. ben pinlerin açıklamalarına bu alt kategorileri hashtaglerle eklemek istiyorum lakin şu anki durumda sistem sadece virgülle ayrılma şeklinde oluşturulmuş. siteyi kodlayan arkadaş alta bi kutucuk daha oluşturup oraya da bu kelimelerinin tümünün başına hashtag eklenmiş halini de kurabilir mi sunucu tarafında vs sorun olmucaksa.
 

freusty

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
8 Ekim 2019
Mesajlar
128
Beğeniler
17
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
şimdilik ben geçici bi çözüm ekleyeyim sisteme entegre edilirse süper olur. repin.pinkey için değil bu çünkü oradaki çıktı alt alta. pinkey.club da çıkan etiketler için bu şekilde işlem yaptırabilirsiniz hashtag eklemek istiyorsanız.

not defterine kopyalayın. ctrl h yapın ve görseli uygulayın. ( virgül , boşluk , hashtag )

RDLlzZ.png

etiketlerde boşluklar sıkıntı çıkarıyor o yüzden etiket yapılarında boşluk olmaması gerekiyormuş.

#livingroom
#livingroomdecor

tarzı olmalı etiketler. haliyle sitede verilen etiketlerin başına # eklemek çözüm olmuyor, aynı zamanda her kelime içindeki boşlukların kaldırılması gerek.
 
Konu sahibi tarafından düzenlendi:
Üst Alt