Kayıt ol

repin.pinkey.club ( istek )

freusty

olwα.ɴeт
aratılan kelime hakkında çıkan alt kategoriler birbirinden virgülle ayrılmış durumda. acaba alta bi kutu daha oluşturulsa ve orada da bu kelimelerin tümü başında " # " bulunarak yer alsa daha kullanışlı olmaz mı? forumdan arkadaş pinterestin instagram mantığıyla hashtag etiketleriyle iş yaptığını söyledi. ben pinlerin açıklamalarına bu alt kategorileri hashtaglerle eklemek istiyorum lakin şu anki durumda sistem sadece virgülle ayrılma şeklinde oluşturulmuş. siteyi kodlayan arkadaş alta bi kutucuk daha oluşturup oraya da bu kelimelerinin tümünün başına hashtag eklenmiş halini de kurabilir mi sunucu tarafında vs sorun olmucaksa.
 

Fekeli

La vida es como el agua..
Platin Üye
Adsense Danışmanı
Düşünce çook güzel basit birşey diye tahmin ediyorum. Bezos hocamızın bize bu isteği geri çevireceğini sanmiyorum :)
 

freusty

olwα.ɴeт
şimdilik ben geçici bi çözüm ekleyeyim sisteme entegre edilirse süper olur. repin.pinkey için değil bu çünkü oradaki çıktı alt alta. pinkey.club da çıkan etiketler için bu şekilde işlem yaptırabilirsiniz hashtag eklemek istiyorsanız.

not defterine kopyalayın. ctrl h yapın ve görseli uygulayın. ( virgül , boşluk , hashtag )


etiketlerde boşluklar sıkıntı çıkarıyor o yüzden etiket yapılarında boşluk olmaması gerekiyormuş.

#livingroom
#livingroomdecor

tarzı olmalı etiketler. haliyle sitede verilen etiketlerin başına # eklemek çözüm olmuyor, aynı zamanda her kelime içindeki boşlukların kaldırılması gerek.
 
Konu sahibi tarafından düzenlendi:
Üst