Pinterestten ne kadar kazanılır ?

masahimara

olwa.net
Forum Koordinatör
Ödüller
0
Merhabalar arkadaşlar.

Yeni forumumuz hayırlı olsun, ufaktan kazançlarımızı atalım bakalım kimler ne kazanıyor

Yaklaşık 2012 yılından beri Hintliler başta olmak üzere büyük miktarlar kazandılar.

Evet biraz geç kaldık ama pasta halen büyük,bakalım bizim payımıza neler düşecek.

Ha bu arada yeri gelmişken çok tatlı bilgiler sizleri bekliyor olucak yakın zamanlarda buralar değerlenicek .
Yer...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • Olwa.net
Meslek
Webmaster
Hayırlı kazançlar barış, Allah bol kazançlar versin :)

FuNCTioN

Moderatör
Ödüller
1
  • Özel Üye
İnşallah yakın zamanda istediğin rakamlara ulaşırsın.

ilhan

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Pinterest boş iş uğraşmayın çöplük yaptınız iyice :D Hepsi benimmm Hepsiiiii :D

Declan

Paylaşım Ekibi
Ödüller
0
Ağustos ayı herkese bereketli oldu belli ki :) Bol kazançlar herkese.

joojotekno

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Başlayalı 2 ay oldu güzel rakamlara ulaşacagız insallah

drift34

olwα.ɴeт
Ödüller
0
herkese bol kazançlar olsun :) şimdilik damlıyor.

masahimara

olwa.net
Forum Koordinatör
Ödüller
0
Ay sonunda tekrardan bi güncel kazançları yazalım bakalım neler çıkıcak :)

Gokhan

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Hayırlı kazançlar olsun, Bizler daha o seviyeye bile gelemedik. Gelen giden var ama reklam bilmiyorum tıklama olmuyor yada biz daha bir şeyleri beklemeyi bilmiyoruz. ALLAH Daha Çok kazanç sağlasın.

Arslan

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Bol Kazançlar :)

masahimara

olwa.net
Forum Koordinatör
Ödüller
0
Kesinleşen ücretleri paylaşalım neler çıkıcak bakalım

WhatsApp Image 2019-10-02 at 12.01.24.jpegScreenshot_2.png

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • Olwa.net
Meslek
Webmaster
Bu da benden olsun..
2. siteden yavaş yavaş geliyor.

20191002_120840.jpg

KaramanLı

olwα.ɴeт
Ödüller
1
  • Özel Üye
Hamd olsun ☺

Screenshot_20191008_180632.jpg

Mehkut06

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Hayırlı kazançlar olsun, Bizler daha o seviyeye bile gelemedik. Gelen giden var ama reklam bilmiyorum tıklama olmuyor yada biz daha bir şeyleri beklemeyi bilmiyoruz. ALLAH Daha Çok kazanç sağlasın.
Hocam tıklama olmaması sizin yanlış kategori seçiminizden kaynaklanıyor. Örnek kategori dövme. Görmek için siteye neden gitsin adam. Zaten görüyor. Olması gereken konu başlığı 2019 yılının en iyi 50 dövmesi...gibi

Gokhan

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Hocam İşte bizlerde bir yola girdik o yolda deneme yanılma öğreniyoruz. Kategori seçimi evet kötü olmuş olabilir. Onun içinde araştırma yapıyorum nasıl olur nasıl eder. vermiş olduğunuz örnekte benim için bir + dır teşekkürler.

Mehkut06

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Hocam rakip sitelere üye olunuz. Sonra onların domaynine girerek inceleyin ne paylaşmışlar ne kadar izlenim almış.baktın çok iyi çektir her paylaştığını sende paylaş.günlük olarak twitter instagram trendlerini takip et paylaş.ayrıyeten 500 le 2000 arası pinterest ağı oluştur repin yaptır.10 20 pinterest hesabını bağla bi bota hesapları 20gün kastır. 5bin takip cin olsa........

fulbaibu

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Hocam tıklama olmaması sizin yanlış kategori seçiminizden kaynaklanıyor. Örnek kategori dövme. Görmek için siteye neden gitsin adam. Zaten görüyor. Olması gereken konu başlığı 2019 yılının en iyi 50 dövmesi...gibi
Olması gereke nkonu başlığı demişsiniz ama sistem otomatik değil mi? SOnuçta pintopin yapıyoruz, konu başlığına müdahele şansımız yok diye biliyorum. Aydınlatırsanız sevinirim... İyi kazançlar herkese

Arslan

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Olması gereke nkonu başlığı demişsiniz ama sistem otomatik değil mi? SOnuçta pintopin yapıyoruz, konu başlığına müdahele şansımız yok diye biliyorum. Aydınlatırsanız sevinirim... İyi kazançlar herkese
Evet Müdahale edemiyorsun ama burda anlatılmak istenen konu başlıgı deil seçtigin katagori :) Yani Dövme Katagorisinde Pek Fazla Tıklanma Gelmez Ama Görüntülenmesi çok fazladır.Örnek verecek olursam dövme katagorisi ile dekorasyan katagorisi bir deil belki dövme daha fazla görüntülenme ve takip alabilir ama dekorasyon daha az görüntülenme daha fazla tık alabilir.

Katagori seçerken bunlara dikkat ederek ve düşünerek atım atmanızı tavsiye ederim

fulbaibu

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Evet Müdahale edemiyorsun ama burda anlatılmak istenen konu başlıgı deil seçtigin katagori :) Yani Dövme Katagorisinde Pek Fazla Tıklanma Gelmez Ama Görüntülenmesi çok fazladır.Örnek verecek olursam dövme katagorisi ile dekorasyan katagorisi bir deil belki dövme daha fazla görüntülenme ve takip alabilir ama dekorasyon daha az görüntülenme daha fazla tık alabilir.

Katagori seçerken bunlara dikkat ederek ve düşünerek atım atmanızı tavsiye ederim
evet şimdi anlaşıldı. Cevap için çok teşekkürler..