Pinterest'te Nisan 2020 için trend aramalar

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Bugünlerde her zamanki gibi değil. Herkes hem işte hem de evde yeni normale uyum sağlamak için uğraşıyor.

Sizin gibi, topluluğumuzu desteklemenin en iyi yolunu değerlendiriyoruz. Pinners için bu, doğru bilgiye ve küratörlü, ilham verici fikirlere odaklanmak anlamına gelir . İşletmeler için, bu deneme sürelerinde insanların ihtiyaçlarını anlamanıza yardımcı olmayı umuyoruz.

Markalardan, insanların şu anda Pinterest'i nasıl kullandıklarını anlamak istediklerini duyduk. Bu yüzden aylık eğilim raporumuzu Pinners'ın bu kriz sırasındaki ihtiyaçlarına odaklanacak şekilde uyarlıyoruz.

Pinterest kullanımı tüm zamanların en yüksek seviyesindedir ve son birkaç hafta içinde davranışlarda belirgin değişimler olduğunu gördük. İnsanlar gittikçe artan ihtiyaçları için Pinterest'e yöneliyor. Halihazırda ne varsa, hızlı olabilecek fikirlere çok daha fazla önem verilmektedir.

Şu anda Pinterest'te küresel kitlelerde en çok yapılan aramalardan bazıları. Sayılar son birkaç hafta içinde arama etkinliğinden hesaplanmıştır.

Sağlık ve Sıhhat

İğneler sadece evde kalmıyor. Onlar da sağlıklı kalmaya çalışıyorlar. Sanitasyon gibi konuların ötesinde, hem fiziksel uygunluk hem de zihinsel refah için aktivite artışı görüyoruz.

İnsanlar ev vücut ağırlığı antrenmanları (+% 205) ve ev antrenmanları, ekipman yok (+% 329) gibi kendi başlarına yapabilecekleri antrenmanlar istiyorlar . Ayrıca zihinsel sağlıklarına yatırım yapıyorlar , evde kişisel bakım (+% 332) ve yeni başlayanlar için meditasyon ipuçları (+% 108) arıyorlar.

Yerel spot ışığı: İtalyanlar bacak gücünde bir bacak arıyorlar. İç uyluk egzersizleri için aramalar % 136 arttı.

Ebeveyn

Okullar kapalıyken, ebeveynler bir kerede öğretim, çalışma ve eğlenceyi dengelemelidir. Kendi rutinlerini takip etmek için çocuklarla evden çalışma gibi konuları arıyorlar (+% 1657).

Ayrıca doğa yürüyüşü aktiviteleri, çocuklar (+% 407) ve çocuklar için ev oyunları (+% 331) gibi etkinlik fikirlerine de odaklanıyorlar.

Yerel spot ışığı: Çocuklar için iç mekan çöpçü avı aramaları son iki hafta içinde ABD'de yaklaşık 4 kat arttı.

Gıda

Yiyecekler Pinterest'te her zaman çok büyük, ancak fikirler için normalden daha büyük bir iştah görüyoruz. İnsanlar daha fazla yemek pişirip içerik kısıtlamalarıyla karşılaştıklarında, kolay ve esnek tarifler için Pinterest'e güveniyorlar.

Gerçekten yükselişte olan bir trend mi? Elinizde ne varsa kendi ekmeğinizi yapın. Yani anlamına yeastless ekmek tarifleri (+ 4400%), crockpot ekmek (+ 3191%) ve tatlı Amish ekmek (1499% +)

Yerel spot ışığı: Avustralya % 47 artışla muzlu ekmek tarifleri için muz yapıyor.

Güzellik ve Kişisel Bakım

Kişisel bakım, normalde bir salonda yaptığımız şeyleri yaptığımız için her zamankinden daha kişiseldir.

Pinners, evdeki saç kesimlerinden (+% 417) ev yapımı kaş balmumu tariflerine (+% 321) ve ev derslerinde DIY manikürüne (+% 159 ) kadar her şeyi ele alıyor.

Yerel spot ışığı: Fransız Pinners en iyi yüzlerini öne çıkarıyor, ev yüz maskeleri için aramalar % 324 arttı.

Fikirlerinizi işe bırakın

Ekibimiz, Pinner'ların koronavirüs hakkında bilgi edinebileceği, ilham verici içeriğe göz atabileceği ve cesaret verici kelimeler bulabileceği özel bir tahta kuruyor. Bir sonraki Pinleriniz ve belki de kendi hayatınız için fikir edinmek için panoya göz atın.
 

Celik

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
12 Aralık 2019
Mesajlar
15
Beğeniler
9
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
Teşekkürler pinterest bloglarını takip edelim ara ara. Bir bağlantı ekleyeyim 2020 için

Abd için içerik üreten arkadaşlar mesela Home theatre design trende girmiş . Malum millet evde korona dan ötürü. Analizleri pinterest veriyor.

 
Konu sahibi tarafından düzenlendi:
Üst Alt