Pinterest'te karanlık modu kullanıma sunuldu.

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
karanlık-mod.png

Bugün hem iOS hem de Android'deki Pinterest arayüzünü karartan yeni bir özellik olan karanlık modu başlatıyoruz. Birçok Pinner'dan Pinterest'in günlerini nasıl bitirdiklerini duyduğumuzu duymaktayız - ilham verici planlara bakarak ve uyumadan önce Pinleri sakinleştirerek (rahatlatıcı videolar% 474 ve telefon arka planlarını sakinleştirmek için aramalar% 77 arttı). Yine de, tariflerin, hayal seyahatlerinin ve en son moda buluntularla dolandığında beyaz arka planın çok parlak olabileceğini duyduk.

Yeni ürünler oluştururken, Pinners'ın isteklerine bakarız ve karanlık mod (yeni başlatılan Grup Kurulu güncellemelerine benzer şekilde ) listenin başında yer alır. Ve böylece dünya genelindeki Pinner'lara Pinterest'i karanlık moda çevirme seçeneği sunuyoruz, bu da gözler için daha kolay, gece taraması için daha iyi ve bazı durumlarda pil ömründe yardımcı olacak.

İOS'ta Pinterest'te karanlık modu etkinleştirmek için, telefonunuzun ayarlarına gidin ve sonra “Ekran ve Parlaklık” ı seçip ardından karanlık mod seçeneğini seçin. Pinterest uygulaması cihazınızın temasını varsayılan olarak takip eder. Android'de, Pinterest uygulama ayarlarınızla veya telefonunuzun ayarlarıyla koyu modu seçin.
Bu özellik şu anda, iOS ve Android'deki Pinterest'in en yeni sürümlerinde küresel olarak kullanıma sunuluyor.
 
Üst Alt