Pinterest, Öne Çıkan Video Teknikleri için Yeni Kılavuz Yayınladı

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Bu, şimdiye kadar 2020'de en sevdiğim dijital içeriğe genel bakış olabilir.

1590838539283.png

Bu hafta Pinterest, Pins'de göze çarpan video içeriği oluşturmak için çeşitli ipuçları ve örnekler içeren yeni bir rehber yayınladı ve görsel sunum seçeneklerinizi düşünmenize kesinlikle yardımcı olacak.

Dikkate alınması gereken 10 video tekniklerinin genel bir bakış sağlar onları çalışması konusunda belirli işaretçiler her karıştırmaya başlar.

Duymuş olabileceğiniz gibi, video içeriği , COVID-19 kilitlenmelerinin ortasında sosyal platformlardaki diğer tüm yayın türlerinden daha fazla etkileşim ve şu anda daha da fazla etkileşim sağlar. Pinterest'te özel olarak, video görüşleri 2020'de 2019'un aynı döneminde 3 kattan fazla arttı , bu yüzden pazarlama çabalarınızdaki video potansiyelini düşünmediyseniz, şimdi denemenin zamanı geldi.

Ve bu teknikler, belirtildiği gibi, kesinlikle düşünmenizi sağlayacaktır. Hepsi basit değil, yeniden oluşturulması kolay olmayabilir ve Pinterest daha karmaşık sunum seçeneklerini kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek çeşitli video iş ortaklarına işaret ediyor . Ama bakmaya değer olabilirler.
 
Üst Alt