Pinterest, Kadınlar için Rujla Sanal Makyaj 'Try On' Özelliğini Başlattı

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
604
Beğeniler
311
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Yeni bir Pinterest özelliği, kullanıcıların L'Oréal'den Estée Lauder, Sephora, bareMinerals, Neutrogena, NYX Professional Makeup, YSL Beauté, Lancôme ve Urban Decay gibi büyük makyaj markalarından oluşan alışveriş yapmadan önce rujla başlayan ürünleri sanal olarak denemelerine izin verecek. Yeni özelliği kullanmak için Pinners, Arama sırasında Pinterest'in akıllı kamerası “Lens” i açacak, ardından mevcut olan farklı ruj tonlarını keşfetmek için “Dene” yi tıklayacaktır. Ürünleri satın almak için yukarı kaydırmanız yeterlidir.

Sanal Makyaj'a erişmenin başka bir yolu, Pinterest'in arama motoruna rujla ilgili terimlerle yazmaktır, örneğin “erik ruj” veya “kırmızı dudaklar”.

Pinterest, fotoğrafınızı cilt yumuşatma veya diğer teknikler kullanarak değiştirmeyeceğini söylüyor, bu yüzden rujun gerçekte nasıl göründüğünden emin olabilirsiniz. Ayrıca, özellik Pinterest'in mevcut cilt tonu aralığı özelliğiyle entegre edilmiştir, böylece kullanıcılar cilt tonlarında kendilerine uygun benzer dudak tonları satın alabilirler.

1587038266169.png
 
Üst Alt