Pinterest için Güvenilir Proxy

scylla

olwα.ɴeт
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Proxy satın aldığınız güvenilir siteler hangileri?

Yavuz

Entrepreneur
Olwa.Net PHP
Puanı
91
Shadowban a yakalanmadan pinterest hesabı açmak için soruyorsanız eğer, Chrome Portable işinizi görecektir.

scylla

olwα.ɴeт
Puanı
3
Shadowban a yakalanmadan pinterest hesabı açmak için soruyorsanız eğer, Chrome Portable işinizi görecektir.

Hesap açarken sıkıntı yok, Pinterest otomatik kullanıyorum. com uzantılı siteye yeni adsense onayı aldım, 3 tane sub kurdum. 50-60 pin olunca 3'ü de ban yedi. Kısaca PA için soruyorum, farklı bir öneri varsa o da olur. :)

Yavuz

Entrepreneur
Olwa.Net PHP
Puanı
91
Hesap açarken sıkıntı yok, Pinterest otomatik kullanıyorum. com uzantılı siteye yeni adsense onayı aldım, 3 tane sub kurdum. 50-60 pin olunca 3'ü de ban yedi. Kısaca PA için soruyorum, farklı bir öneri varsa o da olur. :)

Biz söylüyoruz .com uzantılı domainin ban veya shadowban ile alakası yok diye :) O duruma inanan arkadaşlar sadece kendini kandırıyorlar :)

masahimara

olwa.net
olwα.ɴeт
Puanı
0
açıkcası hiç bir proxye güvenilmez ya sizin dısında pinleyen biri varsa yada olduysa

scylla

olwα.ɴeт
Puanı
3
açıkcası hiç bir proxye güvenilmez ya sizin dısında pinleyen biri varsa yada olduysa
Peki çözüm yok mu? Domain yeni, sunucu yeni ona rağmen daha ilk günden ban. hesaplar 10 gün önce açılmıştı. 50.pine kadar bir sorun yoktu.

Üst Alt