• Forum içerisinde multi üyeliğe izin verilmemektedir. Aynı ip girişi tespiti halinde sistem tarafından üyeliğiniz kapatılacaktır.

Pinterest hesap açmak için Multilogin Kullanımı

Declan

Paylaşım Ekibi
Ödüller
0
Pinterest spam yapanlar az çok biliyor. Bilindiği üzere pin to pin sistemler için kullanabileceğimiz pinterest hesaplarını, Multilogin yardımıyla nasıl açacağımızı anlatacağım.

Öncelikle multilogin.com sitesinden programı bilgisayarınıza indirip kuruyorsunuz. Daha sonra mail adresinizle kayıt olup, maile gelen onay kodu ile multilogin de üyeliğinizi tamamlıyorsunuz. Yaklaşık 10 gün kadar free kullanabiliyorsunuz. Her 10 günde bir farklı mail adresinizle yenilemeniz gerekecektir.

Multilogin hesabınızı aktif ettiniz, ve pinterest sayfası açıcaksınız.

New browser profile giriş yaparak;

multilogins.png

Daha sonra kırmızı ok ile işaretlediğim kısma açacağınız sayfaya rastgele bir isim vererek, sağ alttaki Create Profile kısmından ok deyip ilerliyoruz.

multilog.png

Karşınıza oluşturduğunuz profilin, START ( sayfayı aç ) kısmı gelecektir. Start dedikten sonra karşınıza gelicek olan sayfa da, pinterest.com diyerek, pinterest hesabı oluşturarak gerekli business hesabı ve panolar oluşturabilirsiniz..

Arslan

olwa.net
olwα.ɴeт
Ödüller
0
Paylaşım İçin Teşekkürler Tam Aradıgım Konu :)

Gokhan

Silver Üye
Ödüller
0
Valla bende kaç gündür bunun peşindeyim öğrenmenin çok teşekkür ediyorum. Tam aradığımız şeymiş.

desperado596

olwα.ɴeт
Ödüller
0
bu Multilogin kullanımının ne gibi faydalari var ?

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
anladım denicemm 3 hesap cok az ama.
Maalesef artık pinterest git gide sıkılaştırdı pinterest hesaplarını. Özel hesap açıcı programlarla da açtığınız zaman, pinterest de 2-3 güne patlıyor zaten. Size tavsiyem fazla yüklenmeyin. Pinterest için, yakın zamanda sağlam bir güncelleme daha yolda.

Gokhan

Silver Üye
Ödüller
0
Bunda Proxy bulmak çok zor. Bunun mantiğı anladığım kadarıyla modemi resetle sonra bunu aç kur Choreme gibi sayfa açsın daha sonra oradan devam et mantığı doğrumudur

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
Bunda Proxy bulmak çok zor. Bunun mantiğı anladığım kadarıyla modemi resetle sonra bunu aç kur Choreme gibi sayfa açsın daha sonra oradan devam et mantığı doğrumudur
Proxy felan bulmayacaksınız. Birşey yapmanıza gerek yok, yapmanız gereken sadece multilogin ile günde 2-3 adet pinterest hesabı açmak. Bizim insanların gözü doymadığı için, hep çok kazanayip derdindeler.. O bakımdan yüzlerce hesap açarak bazı şeylerin dozunu kaçırıyorlar haliyle :)

Gokhan

Silver Üye
Ödüller
0
Yok öyle gözü aç hesabı degil ben mantığını anlamaya çalışıyorum programın. araştırdım ama tam çözüm bulamadım Tolga Şimdi bu programla açtım kurdum zaten normal ttnet üzerinden aldığım ip ile açıyor burada anlamaya çalıştığım modemi resetleyip bu programımı açmam gerekiyor ? yoksa hepsinden üç tane ayrı ayrı açıp öylemi hesap açmam gerekiyor. Kusura bakmayın öğrenmeye çalışıyorum :)

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
Yok öyle gözü aç hesabı degil ben mantığını anlamaya çalışıyorum programın. araştırdım ama tam çözüm bulamadım Tolga Şimdi bu programla açtım kurdum zaten normal ttnet üzerinden aldığım ip ile açıyor burada anlamaya çalıştığım modemi resetleyip bu programımı açmam gerekiyor ? yoksa hepsinden üç tane ayrı ayrı açıp öylemi hesap açmam gerekiyor. Kusura bakmayın öğrenmeye çalışıyorum :)
Modeme reset atmanıza felan gerek yok. Multilogin ile kayıt olup bahsettiğimiz şekilde günlük min. 2-3 adet hesap açarak sisteminizi kurmak. Her pinterest hesabı açtığınız da multilogini komple kapatıp tekrar açın masaüstünde. Durum bu kadar basit :)

Mehkut06

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Ben dün denedim gmail açarsam direkt tel onayına düşüyor. Yokmu bunun bi çözümü.

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General

Mehkut06

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Hocam gmail ve youtube kanalını hertürlü açarım. Sadece ben bu program için sormuştum

desperado596

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Modeme reset atmanıza felan gerek yok. Multilogin ile kayıt olup bahsettiğimiz şekilde günlük min. 2-3 adet hesap açarak sisteminizi kurmak. Her pinterest hesabı açtığınız da multilogini komple kapatıp tekrar açın masaüstünde. Durum bu kadar basit :)
modeme reset atarak günde 50 tane acılmaz mı ozaman ?

desperado596

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Shadow veya ban'dan kurtulabilirseniz neden olmasın. Çözüm üretmek lazım.

hocamm bu Multilogin portable browserlardan daha iyi degil mi. ?

webrtc filan var sonucta. aynı pc olmadıgını göstermek icin ayarlar var.

güvenle hesaplara girilir mantıken.

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
hocamm bu Multilogin portable browserlardan daha iyi degil mi. ?

webrtc filan var sonucta. aynı pc olmadıgını göstermek icin ayarlar var.

güvenle hesaplara girilir mantıken.
Ben 3 aydır kullanıyorum. Gayet başarılı bir program.

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
hocam bu programda Profiller arasında çerez sorunu vs olmaz degil mi ?
cookie ler konusunda temiz degil mi program
3 aydır bir sorun yaşamadığıma göre demek ki gayet sorunsuz bi program olduğunu gösteriyor :)

Herkese tavsiye ederim açık ve net.