Pinterest Eğitim Seti - Kazandıran Sistem Ücretsiz

Bu anket Pinterest Eğitim Sistemi için açılmıştır. 100 olumlu oya ulaştığında paylaşılacaktır.

  • Hemen paylaşılsın.

  • Hayır ihtiyacımız yok.


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.

Tolga

Olwa.Net Ceo
Administrator
Tüm pinterestci ailesine merhaba,

Arkadaşlar güzel bir platform oluşturduk. Elimizden geldiğince açılan konulara ben ve diğer arkadaşlarım yardımcı olmaya çalıştılar. Her platform da olduğu gibi pinterest eğitimlerinden kazanamayan arkadaşları gördüğümüz için de kendimizce böyle bir etkinlik yapalım dedik. Hem forumun hareketliliği hem de dışarıdan bizleri takip eden misafir üyelerin de faydalanması adına güzel bir konu olduğuna inanıyorum.

Fakat anlam veremediğimiz ne hikmetse dışarıdan birileri gelip ego tatmin ediyorsunuz, şöyle yapıyorsunuz böyle yapıyorsunuz. Bu platform 9-10 aydır açık neredeyse arkadaşlar, kime karşı egomuzu tatmin etmişiz çıksın söylesin :) Böyle saçma sapan alakasız sözlerinizle bu platformu kirletmenize müsade etmeyeceğim.

Kimseye ayrımcılık tanımıyoruz, sen şusun sen busun da demiyoruz. Diğer webmaster platformların da gösterdiğiniz saygıyı burada da bekliyoruz sizden.

Kafalarında soru işaretleri olan arkadaşlar konuyu açan arkadaş önce 200 olumlu oya ulaşıldığında eğitimi paylaşılacakti bi kaç arkadaşların isteği üzerine rakam 100 yapıldı. Daha sonra kendini zeki zanneden biri çoklu multi üyelikle 25-30 üyelik alınca kendince olumlu oy kullanmış. Bizde bu çoklu multi üyelikleri komple silmek zorunda kaldık. Buna istinaden haksızlık olmaması açısından bekletildi.

Buradan ilk ve son olarak, olwa.net içerisinde tatsız tartışmalar, gereksiz suçlamalar, birilerine karşı hakaretler vs şeklinde yaklaşım sergileyen kişileri neden gözetmeksizin banlanacaktır.

Hepimiz aklı başında olgun insanlarız. Birilerinin lafıyla birşeyler yapmak yerine 3-5 kuruş kazanmaya çalışan arkadaşlara destek olabilirsiniz.

Hayırlı forumlar.
 

Witcher

Paylaşım Ekibi
Pinterest Eğitim Videosu konuya LİNK olarak eklenmiştir arkadaşlar. Biliyorum bir hayli bekleyenler oldu. Birçoğunuz bu tarz eğitimleri sular seller gibi bilse de para kazanamayan arkadaşların sayısı oldukça fazla.

Video bundan 6-7 ay öncesine ait ve biliyorsunuz ki o zaman hesapları Multilogin ile açıyorduk. O kısmı gözardı edebilirsiniz. Zaten şuanki pinterest hesaplarını Portable veya özel yazılımlarla açıp kullanıyoruz..

Reklam yerleşimleri vs gibi durumlar zaten olwa içerisinde pinterest bölümünde mevcut. Eğitim sesli anlatım değil yanlız profosyonel bir video olmadı ama elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştık. Oturup sakince izlendiği zaman gayet anlaşılır şekilde olduğunu göreceksiniz. Takıldığınız yerlerde Yeni bir konu açıp o konu altından bilgi alışverişi yapabiliriz.

Umarım pinterestden kazanamayıp isyan eden arkadaşlara faydalı olur iyi forumlar.
 
Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.
Üst