Kayıt ol

Pinterest dün itibariyle içerikleri zamanlama özelliği getirdi!

Witcher

Paylaşım Ekibi
Domain Broker
Pinterest dün yayınladığı özellik koleksiyonunda artık paylaşılan pinleri istediğiniz şekilde zamanlayarak kullanabileceğinizi duyurdu.

Çalışmalarınızı artık zamanlayarak kullanabilirsiniz.

Bir sonraki sanal buluşmanızı mı planlıyorsunuz? Artık projenizin zaman çizelgesini izlemek için panolara tarihler ekleyebilir ve daha sonra bitirdikten sonra panoyu arşivleyebilirsiniz.

Ayrıca, yeni notlar özelliği ile ayrıntıları, bakkalda kapmak için malzemeleri not edebilir (veya çevrimiçi siparişi verebilirsiniz) veya doğrudan panoların içinde bir yapılacaklar listesi oluşturabilirsiniz. Profesyonel ipucu: Yapılacaklar listenizi görsel olarak hatırlatmak için notlarınıza Pin ekleyin!

zamanlama-min.png


Pinterest'te ilham ve fikirler bulurlar ve ister akşam yemeği tarifi, hafta sonu etkinliği, ister bir doğum günü partisi veya düğün için planlama olsun, bu fikirleri panolara kaydederler. Karantina yeni normuna uyum sağladığımız için bu günlerde planlama farklı görünebilirken , insanlar gelecekteki iyimserliğe geri dönüyorlar. Son zamanlarda, seyahat, etkinlik planlama, yaz, düğün ve daha fazlası ile ilgili aramalara geri döndüler. Aslında, geçen ay oluşturulan kurul sayısında (bir yıl önceki aynı zamana göre)% 60 artış olurken, kurullarla olan katılım küresel olarak geçen yıla göre yaklaşık% 75 ve aya göre yaklaşık% 50 arttı.

Sanal etkinliklere odaklanan panoların oluşturulmasındaki artışlarla * (Mart'tan Nisan'a kadar +% 50), örneğin sanal öğrenme ve sanal bebek duşları, pano organizasyonunu her zamankinden daha kolay hale getirmek istiyoruz, böylece Pinners fikirler üzerinde harekete geçebilir buldular. Ve bugün, bir projenin içeriklerini veya görevlerini listelemek için panolara not ekleme ve projelerde sekmeleri tutmak ve zamanında öneriler almak için panolara tarihler ekleme, Pinleri bölümlere yeni otomatik gruplama fikirleri temalara ve yeni önerilen pano bölümü şablonlarına göre düzenleyin.
 
Üst