Pinterest domain ban

Arslan

olwα.ɴeт
Merhaba Ben Domain Ban Problemine Karşı ana domain blog olarak ve pinterestte hiç bulaştırmama taraftarıyım tabiki bu benim görüşüm ben bu şelide tedbir alıyorum ve sürekli sub olarak çalısıyorum.

Tolga

Olwa.Net Ceo
Administrator
pin to pin yani spam yapıldığı sürece banın önüne geçemezsiniz. Hesaplar gittikçe yenisini açmalısınız. Sistem de işleyiş bu :)

masahimara

olwa.net
Gold Üye
ben tavsiye etmiyorum s3 yönlendirmesini adsense banına kadar yolu var o işin.

yazılım bilginiz var ise php bot yapabılırsınız onaylı api ile.

yoksa cüzi miktarlarda wp eklentisi olarak satıyorlardı.

masahimara

olwa.net
Gold Üye
Ana domaini boş bırakıp sub domainlerle yola devam ederek kolay kolay domaın ban yemezsiniz

Gokhan

olwα.ɴeт
Peki burada bi rşey sormak isterim, masahimara hocam. Şimdi ana domain boş bırakın diyorsunuz bazı sitelere baktığımda ana siteler boş ama çok alakasız yaptıkları işlerle örnek. abcla. com ama hair.abcla. com olarak sub açıyorlar. Burada domain den çok sub domain mi baz alıyor ? Bu konuda bilgi verir misiniz peki ?

masahimara

olwa.net
Gold Üye
açıkcası pek bişey ifade etmiyor sub domain ismi ,neden dersekte gelen hit sosyal medya hiti pintereste resminize tıklayıp gelıyorlar özellikle site adınızı aratıp gelme ihtimalleri 0 a yakındır.
ana domaini boş bırakın derkende yani pinterestte kullanmayın yoksa baska istediğinizz bi alanda kullanabılırsınız boş kalmasın diye.