Pinterest CEO'su Ve Önde Gelen Bilim Insanlarından Oluşan Bir Ekip Kendi Kendini Raporlayan Bir COVID-19 Izleme Uygulaması Başlattı

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

Fekeli

Entrepreneur
Olwa.Net PHP
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
606
Beğeniler
315
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
COVID-19'un ABD genelinde ve dünyadaki ilerlemesini potansiyel olarak tahmin etmenin ve grafiğini çizmenin bir yolu olarak, kalabalık kaynaklı semptomların kendi kendini raporlamasından faydalanmak için birkaç dağınık çaba olmuştur. Yeni bir çaba, şimdiye kadarki en kapsamlı, iyi organize edilmiş ve güvenilir bir şekilde destekleniyor gibi görünüyor ve kısmen Pinterest kurucu ortağı ve CEO Ben Silbermann tarafından geliştirildi.

Silbermann ve Pinterest'ten bir ekip, lise arkadaşı ve CRISPR gen düzenleme öncüsü / MIT ve Harvard Broad Institute üyesi Dr.Feng Zhang'ın Silbermann'ın basın açıklamasında “vatandaşlar ve bilim adamları arasında bir köprü” dediği şeyi inşa etmek için yardım istedi. Sonuç, Silbermann'ın Zhang'ın girdisi ve Harvard, Stanford, MIT, Weill Cornell ve daha fazlasından saygın halk sağlığı, bilgisayar bilimi, terapötik, sosyal bilim ve tıp profesörlerinin uzun bir listesi ile birlikte geliştirdiği Nasıl Hissediyoruz uygulamasıdır.

1587034742585.png
 
Üst Alt