Pinterest 100: 2020'de ilham verecek ve deneyecek en iyi trendler

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

Fekeli

Entrepreneur
Olwa.Net PHP
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
606
Beğeniler
315
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
pinterest 100.jpg
2020'nin en iyi Pinterest trendleriyle geleceğe göz atın.

Pinner'lar yeni fikirler ararken, önce Pinterest'e gelirler. İlham aldıkları, yeni olasılıklar hayal ettikleri ve en önemli şeyi planladıkları yerdir. Ve ne zaman biri Pinterest'i arasa, bir sonraki denemesini düşünüyor.

Bu davranışı tüm dünyada Pinterest'i kullanan 320 milyondan fazla kişi ile çarparsanız, ortaya çıkan eğilimler hakkında benzersiz bir fikir edinin. Pinterest 100, gıda, ev, stil, güzellik, sağlık, seyahat ve aile gibi kategorilerarasında fikirlerle, sırada ne olduğunu gösteren yıllık raporumuzdur. Bu yıl, eğilimleri daha geniş kültürel değişimler ve tüketici davranışlarındaki değişimleri gösteren on tema halinde düzenledik. Yeniden vahşilik, köpek haleleri, büyükanne kapsülleri, tarım turizmi ve rockhounding'in nesi var diye merak mı ediyorsun? 2020 yılında büyük olacak görmek için okumaya devam edin!

Bu anlayışlar bize her zamankinden daha fazla, insanların küresel ve sürdürülebilir düşünme ve hareket olduğunu bize. Çalışmak, eğlenmek ya da eğlenmek için evde kalıyorlar ve sonra doğayla yeniden tanışmak, macera aramak ve sorumlu bir şekilde seyahat etmek için açık havada gidiyorlar. Tüm stresi düşürürken ve hayatlarının farklı alanlarda yükselterek, evcil hayvan bakımı scrunchies için.

Tüm temaları ve trendleri burada bulabilirsiniz veya www.pinterest100.com adresinde daha derine inebilirsiniz (ve burada yüksek çözünürlüklü görüntüler bulabilirsiniz ). Merak edin, ilginizi çeken ve gelecek yıl için nelerden ilham alacağınızı görün. Ve kim bilir: belki kendiniz denemek istediğiniz bazı şeyleri bile bulabilirsiniz.KAYNAK: PİNTEREST
 
Üst Alt