Kayıt ol

Nasıl Para Kazanabilirim (?)

harman1995

olwα.ɴeт
Merhaba arkadaşlar uzun süredir pinterest işini kovaladım tam istediğim sonuçları alamadım bir defalığına 300 küsür çekebildim sonrası shadow :) Yokmu farklı bir alan ? öğrenci olduğum için evdeyim ve boştayım aynı zamanda babam inşaat demircisi olduğu için işe gidemiyor virus bir yandan kriz geliyor bir yandan :) kendi harçlığımı çıkarıcak hiç bir yöntem yokmu bildiginiz :) varsa lütfen aydınlatın beni herkese teşekkürler şimdiden.
 

Witcher

Paylaşım Ekibi
Domain Broker
İnternet üzerinden para kazanmak aslında çok da zor değil. Hele ki bu günler de hepimiz için birer avantaj. Yanlız hızlı para kazanmak istiyorsanız ona birşey diyemem :)

Birçok sektör var e-ticaret, pinterest, adsense, bitcoin, ve daha fazlası buna siz karar vermelisiniz. Özellikle kimseden detay beklemeyin birilerinden birşeyler bekleyerek zaman geçirmeniz sizin zararınıza olacaktır. Bol bol araştırma yapın. Kazanabileceğiniz sektör çok. Instagram 'da sayfa büyüterek bile para kazanabilirsiniz :)

Alternatif seçenekler çook aslında yeter ki mantıklı düşünüp doğru hareket edelim.
 

trump

olwα.ɴeт
Gerçektende internetten para kazanmak denilince güvenilir sitelerin sayısı az olmasına rağmen bazı siteler güvenilebilir.
örneğin; Benimde kazandığım yaz-kazan sitesinden bahsedeyim,kazanç oranları diğerlerine göre çok iyi adı,
https://www.ustayazar.com/ içerik
oluşturup sosyal medyada paylaşarak para kazanabiliyorsunuz, Site size içerik oluşturmanız için youtube daki videolardan yararlanmanızıda sağlıyor,çok kullanışlı bir site bilhassa instagram facebookda takipçisi olanlar için extra para kazanç kapısı diyebilirim .Ayrıca Referans Linki üzerinden
https://www.ustayazar.com/ref/Yazboz üye
lursanız 5 tl bonus kazanabiliyorsunuz.Ek olarak ödemelerinizi garanti akbank ziraat bankası üzerinden alabilirsiniz , inial kartınız varsa oradanda alabilirsiniz.
 
Üst