KAT. KURALI Makale Alım ve Satımı Zorunlu Taban Fiyat Uygulaması

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.

Fekeli

Entrepreneur
Olwa.Net PHP
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
315
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhabalar,

Makale kategorisinde alıcı ve satıcı kişilerin mağdur olmaması adına taban fiyat uygulaması zorunlu hale getirilmiştir.

Satıcıların yükselen piyasaya uyum sağlama talebi, alıcıların da makalelerden sağlayacağı memnuniyeti artırmak adına fiyatları güncelledik.

Bu konuda alıcıların düşük fiyata yazdırması, yazarların ise yeni taban fiyata uygun daha kaliteli işler çıkartmasını beklemekteyiz. Karşılıklı alıcı ve satıcı kişilerin bölüm kategorisini tutumlu ve titiz kullanmasını rica ediyoruz.

Makale siparişi verirken yada yazarken; KELİME BAZLI 0,015 TL olarak ücretlendirme yapılması zorunludur! Bu bağlamda; 100 kelime 1.50 TL, 200 kelime 3 TL gibi bir ücretlendirme alt yapısı oluşmaktadır. Üyeler, bu ücretlendirmeleri sunduğu hizmete göre, artırmakta özgürdür. Lakin, altı ücretlendirmeler yasaklanmıştır.

Bu Kuralın Getirileri Nelerdir?

Bu kural sayesinde, tüm makale yazarları daha iyi gelir elde edebilecektir.
Bir çok üye; 2 TL karşılığında aldığı işleri, 1 TL gibi ücretler ile yazdırmakta, haksız kazanç elde etmektedir. Bunun önüne geçilecektir.
Serbest Piyasa kavramını, kendine göre şekillendiren ve makale ticaretlerinde düşüşe neden olan kişiler engellenmiş olacaktır.
Makale konusundaki yazarlar, sundukları hizmeti bu bağlamda tekrar gözden geçirecek, sipariş verenler, yüksek ücret vereceği için; daha iyi bir ayrım yapacaktır.

Bol kazançlar.
 
Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.
Üst Alt