KAT. KURALI Kategori Kuralları / Ticari Konuları Spamlama Yasaklanmıştır!

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.

Destek

Olwa.net Reports
Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Aralık 2019
Mesajlar
7
Beğeniler
3
Puanı
3
Ticaret: 1 / 0 / 0
Değerli Olwa.net üyeleri,

Açılan ticari konular zamanla artmaya başlıyor ve bu durumdan faydalanmak isteyen arkadaşlar mevcut. Bulunduğumuz platformu gereksiz mesajlarla/konularla doldurmamak ve görüntü kirliliği olmaması adına böyle bir önlem almak zorundayız.

Açmış olduğunuz ticari konularınızın altın da bundan sonra (günceldir - satış devam ediyor - hala satılık - fiyat değişmiştir) gibi görüntü kirliliği yaratacak ve forumu gereksiz postlarla dolduracak mesajlar artık yasaklanmıştır.

Yasağı dikkate almayıp devam eden kişilerin mesaji silinecek ve profil siciline moderetör tarafından uyarı cezası işlenecektir.

Konularınızı yukarı da yani KONU UP yaparak göstermek istiyorsanız Premium Üyelik ile ticari konularınızı yukarı da tutabilirsiniz. Premium üyelik fiyatları da oldukça uygun tutuldu sizler için.

Diğer bir husus ise, yönetici uyarılarını dikkate almayarak devam eden arkadaşlara kurallar linkiyle beraber 1-2 gün dinlenme cezası verilecektir.

Kurallara uymayan alışkanlık haline getirip devam ettiren üyelere 3 gün ile 15 gün arası uzaklaştırma cezası verilecektir.
 
Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.
Üst Alt