İnstagram'da Mavi Tik Nasıl Alınır? – 2018

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
1604828945646.pngHepinize merhabalar değerli Crovu Blog okurları, bu yazımızda sizlerden gelen inanılmaz talebi bir nebze olsun karşılayabilmek adına Instagram’da mavi tik nasıl alınır veya Instagram’da hesap nasıl onaylanır, bunu açıklayacağız. Açıklayacağımız bilgiler, ilk defa internet ortamında paylaşılıyor. Diğer hemen hemen tüm sitelerde yer alan işe yaramaz bilgilerin aksine, biz para istemeksizin Instagram Mavi Tik ‘i nasıl alabileceğinizi sizlere açıklayacağız. Yazımızı yararlı bulursanız, lütfen yorum bırakın ki sonrasında yazıyı okuyacak olan okurlarımız bilgi sahibi olabilsin. O zaman haydi başlayalım;

Instagram Mavi Tik Nedir? Hesap Onaylama Nedir?
Bildiğiniz üzere Instagram dünyanın en popüler sosyal medya mecrası konumunda. 2012 yılında tanıtılan, “Instagram Account Verification Badge” yani bizim tabirimizle mavi tik, o günden bu güne tanınmamış, tanınmamış pek çok kişi tarafından arzu ediliyor. Instagram ilk başlarda bu onaylı hesapları sadece çok dar bir kesime özel tutsa da şuanki durumda pek çok kişide görmeniz mümkün. Instagram hesabınızı onaylatmanız için sizlere bir kaç yöntem vereceğiz ve bu yöntemlerin sonucunda Instagram uygun bulursa hesabınızı onaylayacaktır.

Adım Adım Instagram’da Mavi Tik Nasıl Alınır?
Belirttiğimiz gibi pek çok kişi Instagram‘da onaylı hesap durumuna gelip, profilinde mavi tik ibaresini görmek için can atıyor. Lakin pek çok kişi bunu başaramıyor veya çok pahalı miktarlar ödeyerek bir şekilde bizim anlatacağımız yöntemi kullanarak Instagram’da onaylı hesap olabiliyorlar. Bugün sizinle paylaşacağımız method ücretli olarak satılsa da biz her zaman olduğu gibi tüm halkımızın bundan ücretsiz olarak yararlanması taraftarıyız. O zaman adım adım Instagram’da mavi tik nasıl alırsınız, başlayalım.

Aşağıda maddeler halinde yer alan ibareler, Android cihaz üzerinden gerçekleştirilmektedir, iOS yani iPhone cihazlar için de aşağıdaki adımlar rahatlıkla uygulanabilir. Aşağıda maddeler halinde sıralıyoruz ardında da konuya ilişkin görselleri hemen altında paylaşıyoruz.

ÖNEMLİ UYARI
Önemli! : Instagram’da onaylı hesap sahibi olabilmeniz için, Türkiye’de herhangi bir otoriter haber sitesinde veya blog sitesinde, adınızın veya markanızın geçtiği haber veya makaleler olmalıdır. Bu haber ve makaleleri Instagram’a iletmemiz gereklidir. Eğer hakkınızda hiçbir haber veya tanınmış olduğunuzu kanıtlayacak bir makale bulunmuyorsa. Aşağıdaki işlemin şans oranı %30 aralığındadır.

Instagram uygulamasını açın.
Profilinizin olduğu kısma gelin, sağ en üst köşede ayarlar veya “3 nokta alt alta” simge mevcuttur, tıklayınız. (Görseller aşağıdadır)
Karşınıza ayarlar sayfası gelecektir. (Görseller aşağıdadır)
Bu sayfada aşağı doğru kaydırın, “DESTEK” başlığının altında, Sorun Bildir ibaresi mevcuttur. Ona tıklayın. (Görseller aşağıdadır)
Açılan ekranda, “Görüş Bildir” i seçin. (Görseller aşağıdadır)
“Özelliği Seç” kısmından, “PROFİL” i seçin. (Görseller aşağıdadır)
Sağ üst kısımdaki ok aracılığı ile ilerleyin. (Görseller aşağıdadır)
“Neyi Geliştirmemizi istersin?” kısmına aşağıda belirtiğimiz Ingilizce metni yazın. (Görseller aşağıdadır)


Dear Authorized,

I am sending this request right now to prove that I am a known person in Turkey. To a**** my imitations, I need a verified account badge as soon as possible. Please investigate my request then give me a verification badge (Blue Tick).

Here are some details that make you believe I am a known person in Turkey.

URLs:

! Bu kısma hakkınızda çıkan haber veya makaleleri ekleyin !

My Instagram Username: ! Buraya kullanıcı adınızı yazın !

My Real Name/Surname: ! Buraya Adınızı Soyadınızı yazın !

BEST,

Bunu yazdıktan sonra, aşağıda gözüken (kutucuk içinde +) kısmına tıklayın ve “Ekran Görüntüsü Al” seçeneğini seçin. (Görseller aşağıdadır)
Ardından, en sağ alt kısım yani profilinizin olduğu kısma basarak, Ekranın yine sağ alt kısmında bulunan “ÇEK” butonuna basın, bu sizin profilinizin ekran görüntüsünü bildirinize ekleyecektir. (Görseller aşağıdadır)

Instagram Hesap Onaylatma – Görseller (Sıralı)


[Resim: crovu-instagram-mavi-tik-onayli-hesap-1-498x1024.jpeg]


Instagram Hesap Onaylatma, Mavi Tik -1
[Resim: crovu-instagram-mavi-tik-onayli-hesap-2-498x1024.jpeg]


Instagram Hesap Onaylatma, Mavi Tik -2
[Resim: crovu-instagram-mavi-tik-onayli-hesap-4-498x1024.jpeg]


Instagram Hesap Onaylatma, Mavi Tik -3
[Resim: crovu-instagram-mavi-tik-onayli-hesap-3-498x1024.jpeg]


Instagram Hesap Onaylatma, Mavi Tik -4
[Resim: crovu-instagram-mavi-tik-onayli-hesap-5-498x1024.jpeg]


Instagram Hesap Onaylatma, Mavi Tik -5

Sonuç (Instagram Hesap Onaylatma)
Sevgili okurlarımız, bu bilgileri Türkiye’de ilk defa Crovu ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz. Umarız, işinize yarayacaktır. Yazımızı beğendiyseniz, aşağıdan oylayabilirsiniz ve yorum yapabilirsiniz.

Sevgilerimizle,
 

ayazozdemir0

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Kasım 2020
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
20'den fazla haberim var full organik 18b takipçim var alamıyorum yine de :)
 

yenerberktas

Platin Üye
Üyelik Tarihi
10 Aralık 2020
Mesajlar
4
Beğeniler
2
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Bizde 45 bin takipçi ve hepsi organik yine alamadık tam nedenini anlamış değiliz.
 

ayazozdemir0

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Kasım 2020
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Bizde 45 bin takipçi ve hepsi organik yine alamadık tam nedenini anlamış değiliz.
Takipçiyle alakası yok ya full organik 1m tanıdıklarım var haberler olması gerekiyor mesela alan arkadaşlar var haberleri var açıklıyor haber sitelerine çıktık aldık diye olay bu bakalım benim 25 üstü haberim var ne zaman alacağım :)
 
Üst Alt