🚀 İngiltere Adsense Pin Onayi icin Adres Hizmeti 🚀

Gokhan

olwα.ɴeт
Hayılırlısı olsun, Ben hizmetten yararlanacağım whatsap üzeri bilgi aldım kendisinden Yılbaşı sonrası inşallah çalışmaya başlıyacağım ve umarım daha çok çalışma yaparız. ingilteredengonder rica etsem düzeltmeler başladığında posta akışı normale döndüğünde bilgilendirme geçebilir misiniz ?

ClastroB

olwα.ɴeт
Hesap pinletecek arkadaşlara tavsiye ederim. Gayet ilgililer, fiyat çok iyi, pin de çok hızlı şekilde geldi. Diğer hesaplar içinde yakın zamanda hizmet alıcam kendilerine teşekkür ederim.

Tolga

Olwa.Net Ceo
Administrator
Şuan hesapta 2,5 pound oldu. Ne zaman hizmet için başvurmamız gerekiyor?
6-7 sterlin olduğu zaman adresi girin. Fazla beklemeye gerek yok. Yoksa bi an da kaçırabilirsiniz rastgele girdiğiniz adrese çıkar pin. Yine 10-15 gün beklemek zorunda kalırsınız.

scylla

olwα.ɴeт
6-7 sterlin olduğu zaman adresi girin. Fazla beklemeye gerek yok. Yoksa bi an da kaçırabilirsiniz rastgele girdiğiniz adrese çıkar pin. Yine 10-15 gün beklemek zorunda kalırsınız.
Bana kalsa şimdiden de girerim. Hizmet alırken böyle bir sınır var mı? Şimdi adresi girsem, belki 7 sterline 10 gün sonra ulaşacak, böyle durumlar sorun oluyor mu hizmet veren açısından?

Tolga

Olwa.Net Ceo
Administrator
Bana kalsa şimdiden de girerim. Hizmet alırken böyle bir sınır var mı? Şimdi adresi girsem, belki 7 sterline 10 gün sonra ulaşacak, böyle durumlar sorun oluyor mu hizmet veren açısından?
Benim soyledigim öneri bahsettiğim şekilde girersen daha mantıklı diye belirttim. Pin hizmeti veren arkadaşla görüş yine de :)