Hayırlı Olsun

Browland

olwα.ɴeт
Diğer forumda ara ara görüyordum burasını.

Üye olayım dedim.

Forumunuz hayırlı olsun. Bu dönemde forum açmak büyük çaba istiyor.

Tolga

La vida es como el agua..
Administrator
oooo Browland hoşgeldin, sağolasin.

Browland

olwα.ɴeт
oooo Browland hoşgeldin, sağolasin.
Hoş buldum,

Xenforo ya uzun süredir sıcak bakıyorum ama alamadım, bende free olarak soru cevap sitemi açtım... 3 günlük daha :)

Site aracılığı ile twitter kasıcam bakalım. Site ekonomi finans üzerine, hesap ta öyle... Sitemde pinterest hakkında bazı bilgiler verip ücretli iş yapmayı düşünüyorum...

Kendime de hayırlı olsun diyeyim...

Tolga

Administrator
Hoş buldum,

Xenforo ya uzun süredir sıcak bakıyorum ama alamadım, bende free olarak soru cevap sitemi açtım... 3 günlük daha :)

Site aracılığı ile twitter kasıcam bakalım. Site ekonomi finans üzerine, hesap ta öyle... Sitemde pinterest hakkında bazı bilgiler verip ücretli iş yapmayı düşünüyorum...

Kendime de hayırlı olsun diyeyim...
Sana da hayırlı olsun, başarılar dilerim :)

Browland

olwα.ɴeт
Teşekkür ederim, pinterest tarafı iyi gidiyor da, farklı sektörlere de yönelmek lazım.... Hazır diğer forum hesabını tatil moduna almışken uğraşayım dedim.

Tolga

Administrator
Teşekkür ederim, pinterest tarafı iyi gidiyor da, farklı sektörlere de yönelmek lazım.... Hazır diğer forum hesabını tatil moduna almışken uğraşayım dedim.
Pinterest candır.

Browland

olwα.ɴeт
Olmaz mı! Manuel çalışıyorum 3 site bile kira ve faturaları ödüyor.

Bir sıfırdan büyüktür.

Tolga

Administrator
Olmaz mı! Manuel çalışıyorum 3 site bile kira ve faturaları ödüyor.

Bir sıfırdan büyüktür.
Harika, özgün çalışıldığı zaman mutlaka ekmeğini yiyorsun. Pinterest bitmeyecek bir sektör.

Tolga

Administrator
Son yılların bir nimeti, ilk hesabı 2017 de açmıştım, şuanki bilgim olsa süper olurdu...

Yani özgün demeyelim. Manuel yapıyorum. Makaleyi kendim yazıyorum ama resimler yine pinterestten. Üzerinde oynama yapmadan.
Pinterest shadowban vs kurtuluyorsun, bu sefer adsense ban geliyor :) Şuan spamcıların çoğu korkarak çalışıyor :)