Google Adsense Reklam Sunma Sınırları HK.

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

Fekeli

Entrepreneur
Olwa.Net PHP
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
606
Beğeniler
315
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Google, reklamverenleri, yayıncıları ve kullanıcıları sahtekarlıktan ve kötü reklam deneyimlerinden koruyan bir reklam ekosistemini korumak için çok çalışmaktadır. Sonuç olarak, Google bazen AdSense hesabınızın gösterebileceği reklamların sayısına bir sınır koyabilir. Bu, sizi tanıdığımızda ve trafik kalitenizi değerlendirirken geçici bir reklam sunma sınırı olabilir veya bunun nedeni , AdSense hesabınızda geçersiz trafik endişeleri belirlediğimizdir .

Farklı reklam sunma sınırları türleri ve bunları ele almak için yapabilecekleriniz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Hesap değerlendiriliyor
Trafik kalitenizi değerlendirirken, hesabınızdaki reklam sunumu geçici olarak sınırlandırılıyor. Trafiğinizi izlemeye devam ederken bu sınırı otomatik olarak inceler ve güncelleriz. Ne yazık ki, bunun ne kadar süreceğini söyleyemeyiz.

Ne yapabilirsin
Site trafiğinizi değerlendirirken içeriğinizi ve kitlenizi oluşturmaya devam edin. Ayrıca, AdSense Programı politikalarına uyduğunuzdan emin olun .
Bu arada, hesabınıza hâlâ tam olarak erişilebilir durumdadır ve bu hesap düzeyinde uygulama hakkındaki ayrıntıları Politika merkezinizde görüntüleyebilirsiniz . Hesabınızın Program politikalarımıza uyduğundan emin olmak için proaktif olmanızı öneririz .

Geçersiz trafik endişeleri
Hesabınızdaki reklam sunumu, geçersiz trafik endişeleri nedeniyle şu anda sınırlı . Trafiğinizi izlemeye devam ederken bu sınırı otomatik olarak inceler ve güncelleriz.

Ne yapabilirsin
Hesabınıza hâlâ tam olarak erişilebilir ve bu hesap düzeyinde uygulama hakkındaki ayrıntıları Politika merkezinizde görüntüleyebilirsiniz . Reklam trafiğinizin AdSense Programı politikalarına uygun olduğundan emin olmak için proaktif olmanızı öneririz .

Bu arada, bu kaynakları geçersiz trafikte incelemenizi öneririz:
Not : Hesabınızda geçersiz etkinlik tespit edersek veya başka bir sorun bulunursa, hesabınız başka yaptırım işlemlerine tabi olabilir veya kalıcı olarak devre dışı bırakılabilir.
 
Üst Alt