Google 31 Mart 2020 Hizmet Şartları Güncellemesi

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Hizmet Şartlarımızı iyileştiriyor, daha kolay anlamanız için kolaylaştırıyoruz. Değişiklikler 31 Mart 2020 tarihinde yürürlüğe girecek olup Google hizmetlerini kullanma şeklinizi etkilemeyecektir.

Daha ayrıntılı bilgi için önemli değişikliklerin bir özetini ve Sık Sorulan Sorular bölümü sağladık. Bir bakışta, işte bu güncellemenin sizin için anlamı:

Daha iyi okunabilirlik: Şartlarımız yasal doküman olarak kalmaya devam etse de, daha kolay anlaşılmasını sağlamak için elimizden geleni yaptık. Bunun için faydalı bilgilere bağlantılar ekledik ve açıklamalar sağladık.

Daha iyi iletişim: Hizmetlerimizde ne zaman değişiklik yapacağımızı (bir özellik eklemek veya mevcut bir özelliği kaldırmak gibi) ve kullanıcının erişimini ne zaman kısıtlayacağımızı veya sona erdireceğimizi açıkça belirttik. Ayrıca hizmetlerimizi kullanmanızı olumsuz etkileyecek bir değişiklik olduğunda bunu size bildirmek için daha fazlasını yapacağız.

Şartlar'a Google Chrome, Google Chrome OS ve Google Drive'ın eklenmesi: İyileştirilmiş şartlarımız artık Google Chrome, Google Chrome OS ve Google Drive'ı da kapsıyor. Bu hizmetler ayrıca, benzersiz yanlarını anlamanıza yardımcı olacak hizmete özgü şartlar ve politikalar da içeriyor.

Gizlilik Politikamızda değişiklik yok: Google Gizlilik Politikası'nda herhangi bir değişiklik yapmıyoruz. Ayrıca bilgilerinizi ele alma yöntemimizde de herhangi bir değişiklik yapmadık. Gizlilik ayarlarınızı incelemek ve verilerinizin nasıl kullanıldığını yönetmek için istediğiniz zaman Google Hesabınızı ziyaret edebilirsiniz.

Kendi Google Hesabını yönetebilecek yaşta olmayan bir çocuğun vasisiyseniz ve onun Google hizmetlerini kullanımını yönetmek için Family Link'i kullanıyorsanız Bu değişiklikleri onunla görüşmeye zaman ayırın.

Ayrıca hizmetlerimizi kullanırken birbirimizden neler bekleyebileceğimizi ve yeni Şartlarımızı kabul etmezseniz seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgiyi Sık Sorulan Sorular bölümümüzde bulabilirsiniz.
 
Üst Alt