Facebook son zamanlarda popülerliği azalsa da dünya çapında halen popüler olduğunu kesinlikle biliyoruz. Birçoğumuz sosyal ağları amaçlanan amaçlar iç

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Facebook Messenger kişiler yükleniyor hatası sosyal medyada sıklıkla görülen sorunlar arasında yer almaktadır. Messenger uygulaması Facebook üzerinde arkadaş olan kişilere mesaj atmayı sağlamakta olup isteğe bağlı olarak telefondaki kişilerle bir araya toplanabilir. Ancak bazı kullanıcılarda kişilerin yüklenmemesi sorunu yaşanmaktadır. Bu soruna yol açan sebep ile ilgili ise net bir açıklama yoktur. Bundan dolayı sorun pek çok kişinin şikâyetleri arasında yer almaktadır. Bu makalede Facebook Messenger’da kişilerin yüklenmemesinin olası nedenleri ve çözümü üzerinde duracağız.

Kişiler Yükleniyor Hatası Çözümü İçin
Kişiler yükleniyor hatası
yaşandığında “Ayarlar” bölümünde yer alan “Uygulama yöneticisi” ikonuna tıklanmalıdır. Burada yer alan “Messenger” seçeneği seçilerek “Verileri Temizle” seçeneği işaretlenmelidir. Bu bölüme tıklayıp temizleme yapıldıktan sonra genellikle Facebook Messenger üzerinde yaşanan sorun çözüme kavuşmaktadır.

Facebook Messenger kişiler yükleniyor hatasının nedeni internet bağlantısı olabilir. Bu gibi bir durum yaşandığında ilk olarak internet bağlantısı kontrol edilmelidir. Eğer bağlantıda sorun yok ise bu durumda uygulama kaldırılıp tekrar yüklenebilir. Genellikle bu işlemin ardından sorun kısa içerisinde ortadan kaldırılabilir.

Facebook Messenger Uygulaması
Facebook Messenger uygulaması
konuşmaktan ve sohbet etmekten zevk alınan kişileri bir arada görebilmek imkânı sağlamaktadır. Sadece mesajlaşma özelliği bulunmayan bu uygulama ile aynı zamanda görüntülü ve sesli arama da yapılabilir. Aynı zamanda Messenger uygulaması üzerinden video ve fotoğraf gönderebilme olanağı da vardır.


Facebook Messenger uygulamasında en sevilen özellikler arasında karşı tarafa gönderilen mesajın okunma saatinin görülebiliyor olmasıdır. Buna ek olarak konum özelliğine de yer verilmesi mesaj atıldığı andaki konumun nerede olduğunun bilinebilmesini sağlar. Pek çok yararlı özelliğe sahip olan uygulamada bildirimleri kapat seçeneği de vardır. Böylece toplantıda ya da sessiz ortamlarda Messenger üzerinden sesli bildirim alınmayabilir. Bunun için ilgili alana girip ayarların yapılması gerekir.
 
Üst Alt