Evden Gelir Kapısı Edinme | İnternet Üzerinden Gelir

DijitalKoz

seopron.com
Moderatör
Üyelik Tarihi
19 Ekim 2020
Mesajlar
76
Beğeniler
27
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
1610563759974.png
Korona virüsünün yaşattığı süreç yüzünden birçok kişi işini kaybetti ve birçok esnafında işleri neredeyse batma noktasına gelebilecek kadar düştü. İnsanların bireysel ekonomilerinin bu kadar vurgun yediği şu günlerde birçok insan yeni ek gelir veya ana gelir yöntemleri arayışına girdi. Eğer sizlerde evden yeni bir gelir kapısı arayışında iseniz evinizde bazı ürünler üretip internet üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz, dilerseniz ana gelir dilerseniz yan gelir odaklı çalışabilirsiniz. Biz bu yazımızda sizler için evde üretebileceğiniz ve internet üzerinden satarak ana gelir veya yan gelir elde edebileceğiniz işleri derledik.


İnternetten Para Kazanmak
İnternetten Para Kazanmak

Organik Oyuncak​

Piyasada bulunan birçok oyuncak aslında çocukları kanser edebilecek derecede tehlikeli. Bu sebeple aileler çocuklarının sağlığını göz önünde bulundurarak son zamanlarda organik oyuncaklara yönelmiş durumdalar. Bu durumu kendiniz için bir iş fırsatı olarak görebilirsiniz. Evde çeşit çeşit organik oyuncaklar üretebilir ve bu oyuncakları internet üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz.

Kurutulmuş Çiçek​

İnsanlar canlı çiçekler satın aldığı gibi günümüzde kurutulmuş çiçeklerde satın almaktadır. Özellikle son zamanlarda piyasada kurutulmuş çiçeklere karşı yüksek bir talep mevcut. Bu talep miktarını bir fırsat olarak görüp evde kurutulmuş çiçek imal ederek ve imal ettiğiniz bu kurutulmuş çiçekleri internet üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz.

Takı​

Çok uygun fiyata gerekli malzemeleri satın alarak evinizde çeşit çeşit takılar yapabilirsiniz. Ham madde fiyatının çok uygun olduğu takıların satış fiyatları da müşterileri üzmeyecek derecede uygundur. Bu sebeple takı üretimi ve satış miktarları oldukça fazladır.

Terlik​

Sanırım evlerinde terlik kullanmayanımız yoktur. Bu kadar yaygın kullanılan bir ürünü üretirseniz, elbet satabilirsiniz. Eğer terlik yapmak istiyorsanız internette bu konu ile ilgili birçok kaynak mevcut ve gerekli araştırmayı yaptıktan sonra dilediğiniz gibi çeşit çeşit terlikler üretip satarak gelir elde edebilirsiniz.

Sabun​

İnsanların sağlıklarını korumak adına ellerinden gelen her şeyi yaptıkları bu dönemde evinizde organik sabun üretip internette toptan veya perakende olarak satarak gelir elde edebilirsiniz.

Pastacılık​

Günümüzde birçok kişi, müşterisi olan kişilerin veya kurumların özel günleri için özel tasarım pastalar üreterek gelir elde etmektedir. Sizlerde internete ilanlar vererek ve potansiyel müşteriler toplayarak müşterileriniz için özel tasarım veya standart pastalar üreterek gelir elde edebilirsiniz.

Gıda Ürünleri​

İnsanların sağlıklarını koruyabilmek adına artık ev yapımı olan organik gıda ürünlerine yöneldikleri bir gerçektir. Sizlerde sirke, reçel, tarhana, pul biber, salça, turşu, makarna ve çok daha fazlası gıda ürününü evinizde üretip internet üzerinden satabilirsiniz.

Kutu​

İnsanların özel günleri için veya günlük kullanım için çeşit çeşit hediyelik kutular veya saklama kutuları üretip bu kutuları internet üzerinden satabilirsiniz.

Mum​

Farklı şekillere sahip olan kokulu veya kokusuz mumlar üreterek ürettiğiniz mumları internet üzerinden toptan veya perakende olarak satabilirsiniz.

Organizasyon Malzemeleri​

Doğum günleri, nişanlar, düğünler veya diğer kutlamalar gibi özel günler için davetiye, süsleme ürünleri, yapay çiçek, şekerleme ve hediyelikler üreterek internet üzerinden satışını yapabilirsiniz. Bazı önceden hazırlamış olduğunuz ürünleri satışa çıkarabilir veya sipariş üzerine talebe göre üretim yapabilirsiniz.

Bardak Altlıkları​

Evinizde birbirinden farklı yöntemler ve materyaller kullanarak takımlar halinde rengârenk bardak altlıkları üretip ürettiğiniz bardak altlıklarını internet üzerinden satabilirsiniz.

Anahtarlık​

Anahtar kullanıp anahtarlık kullanmayan kimse yoktur herhalde. Bazı insanlar koleksiyon için farklı farklı anahtarlıklar satın alıyorken, bazı insanlar ise sürekli değişik anahtarlıklar kullanmayı sevdikleri için farklı farklı anahtarlıklar satın almaktadır. Üretim maliyetinin düşük olduğu anahtarlıkları çeşit çeşit materyalleri kullanarak birbirinden farklı yöntemler ile üretip internet üzerinden perakende veya toptan olarak satabilirsiniz.

3D Yazıcı Üretimi Ürünler​

3D yazıcı teknolojisi günümüzde çok gelişti ve bu gelişmenin sonuçlarından ikisi ise çok uygun fiyatlı olmaları ve çok yaygın olarak kullanılır olmalarıdır. Sizlerde uygun fiyata üç boyutlu bir yazıcı alarak üç boyutlu dizaynları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu aralar insanlar özellikle aksiyon figürleri üretip satıyor fakat üç boyutlu yazıcı ile üretebileceğiniz nesnelerin sınırı yok, bu tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

Baskılı Ürünler​

İnsanların son zamanlarda kendilerine özel olan (kişiselleştirilmiş) ürünlere çok yoğun bir talebi var. Bu doğrultuda sizlerde evinizde tişört, şapka, telefon kılıfı, kupa bardak ve çok daha fazlası ürüne baskı yaparak internet üzerinden satabilirsiniz. Bu konuda dilerseniz önceden basmış olduğunuz ürünleri satış ilanlarına koyabilir, dilerseniz müşterilerinizden gelen siparişler ve dizaynlar doğrultusunda talebe yönelik ürünler üretip satarak gelir elde edebilirsiniz.

Kaynak: teknokinetik.com
 

Ekli dosyalar

  • 1610563735795.png
    1610563735795.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 23
Üst Alt