Domain Onaysız Adsense Alma Taktiği HK;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oLwa

Olwa.Net sistem botudur.
Forum Koordinatör
Ödüller
0
İşlemleri adım adım yazacağım. Gayet açıklayıcı olacağına inanıyorum. Bu işlemden sonra kısa bir onay süreci mevcut. 24 saat içerisinde aktifleşiyor. Hesabınızı kontrol ederek devam edebilirsiniz. Sonrasında SİTE EKLE kısmından istediğiniz domain başvurusunda bulunabilirsiniz.
Bu konu DOMAİN onayı olmayan ADSENSE hesap satışları yapanlara hitaben açılmıştır...​
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

volkan

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Eğer çalışıyorsa gerçekten çok iyiymiş. 15 gün bekleyip ardından red yediğim olmuştu :D

Declan

Paylaşım Ekibi
Ödüller
0
Güzel paylaşım olmuş eline sağlık. Domain onaysız hesapları ücretli satmaya kalkanlar çook şaşırmış olmalı :)

xxasaxx

olwα.ɴeт
Ödüller
0
peki telefon onayını tr numaran yapsak olur mu hocam bu işte ? .ünkü benim bi sürü önceden onay almş domainim var onu böyle adsense açıp içine taşıynca onay alabilrm çünkü daha önce taşıdım 1 günde onay aldım. geriye bi tek pin kalıyor hemde almanya vps den açabilirm sizin yöntemle ama telefon takıldı aklıma

Declan

Paylaşım Ekibi
Ödüller
0
peki telefon onayını tr numaran yapsak olur mu hocam bu işte ? .ünkü benim bi sürü önceden onay almş domainim var onu böyle adsense açıp içine taşıynca onay alabilrm çünkü daha önce taşıdım 1 günde onay aldım. geriye bi tek pin kalıyor hemde almanya vps den açabilirm sizin yöntemle ama telefon takıldı aklıma
Kayit olurken zaten kendi telefon numaranı giriyorsun. İstersen başkasının nosunu gir birşey farketmiyor.

xxasaxx

olwα.ɴeт
Ödüller
0
almanya vds den girip aynı taktikle açtım eğer onay alırsam 9 tane domainle alman adsense rekoru kırarım teşekkür ederim :))))

Declan

Paylaşım Ekibi
Ödüller
0
Vds felan gerek yok aslında. Gizli sekmeden istediğiniz kadar acabilirsiniz.

YalcinHoca

Moderatör
Ödüller
1
Yaşınız
28
  • Özel Üye
Bugün gelen “YouTube Hizmet Şartları'nda yapılan değişiklikler” mailinden sonra domainsiz adsense başvuru yapılmıyor sanırım.

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • Olwa.net
Meslek
Webmaster
Bugün gelen “YouTube Hizmet Şartları'nda yapılan değişiklikler” mailinden sonra domainsiz adsense başvuru yapılmıyor sanırım.
Bu şekilde onaya gönderip bekliyorsunuz. Yeni güncelleme hayırlı olsun :)

adsens.png

masahimara

olwa.net
Forum Koordinatör
Ödüller
0
24 saat içinde onaylanıyosa sorun yok

desperado596

olwα.ɴeт
Ödüller
0
bennn 4-5 defa denedim red aldımm bu yöntemle onay vermedi. cok garip...

Peaces

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Ben yen güncellemede bu sayfayı açamıyorum. Eskisi gibi adsenseye başvuramıyor muyuz? 4000 saat ve 1000 abone şartı mı gerekli.

DF64300C-7897-492E-9111-C3722F07A0F2.png

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • Olwa.net
Meslek
Webmaster
Ben yen güncellemede bu sayfayı açamıyorum. Eskisi gibi adsenseye başvuramıyor muyuz? 4000 saat ve 1000 abone şartı mı gerekli.

Ekli dosyayı görüntüle 191
Sanırım öyle olmuş gibi, dün akşam bende denedim başvuru yaptım ama. Normalde 4-5 saat içerisinde hesabı onaylıyorlardı. Demek ki belli başlı kriterler gelmiş gibi görünüyor.

us3n

olwα.ɴeт
Ödüller
1
Yaşınız
33
  • Özel Üye
YT güncelleme yaptı politikaları değiştirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...