BlueStacks nedir nasıl çalışır?

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

sdkbyrm

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
23 Aralık 2020
Mesajlar
813
Beğeniler
1
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
BlueStacks nedir?

BlueStacks, bilgisayarınızda Android işletim sistemindeki programları çalıştırmanızı olanak sağlayan bir uygulamadır. Android işletim sistemi için yazılmış olan oyun ve programlar BlueStacks bilgisayarınızda çalıştırılabilir.

BlueStacks App Player olarak adlandırlan yazılım Bluestacks şirketi tarafından geliştirilmiştir. Yaygın olarak BlueStacks App Player kısaca BlueStacks olarak adlandırılır.

BlueStacks vasıtası ile Android cihazlarda oynadığınız favori oyunları veya favori programları bilgisayarınızda, tem ekran olarak kullanabilirsiniz.

Candy Crush Saga, Kik Messenger, Temple Run 2 gibi popüler android uygulamaları BlueStacks üzerinde sorunsuzca bilgisayarda çalışır.

BlueStacks bir anlamda bilgisayarınızı sanal android cihaza çevirmektedir. BlueStacks çalışması normal bir program gibidir. İşletim sisteinin altında çalışır. Format ve yeniden yükleme gibi işlemlere ihtiyaç duymaz.

BlueStacks nereden indirilir?

BlueStacks uygulaması Hem PC Windows hemde MAC OSX bilgisayarlarda Çalışır.

PC'ye BlueStacks kurabilir miyim?

Evet. BlueStacks Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerine kurulabilir ve çalıştırılabilir.

MAC'e BlueStacks kurabilir miyim?

Evet. BlueStacks MAC bilgisayarlarda OSX işletim sisteminde sorunsuz çalışır.
 
Üst Alt