Kayıt ol

Adsense Zaten başka bir hesabınız var sorunu %100 Çözümü

BöcekBaşı

olwα.ɴeт
Hocam yapmadığım kalmadı şahsen her şeyi denedim hala başka adsense hesabınız var diyor.

Tolga

La vida es como el agua..
Administrator

BöcekBaşı

olwα.ɴeт

Tolga

Administrator
Domain ekleme de sorun olmaz o halde hocam doğru mudur? Yani bir daha başka hesabınız vardır demesin de bıktım valla 1 aydır
Doğrudur domain ekleme sınırın da bi nevi ortadan kalkmış olacak. Red gelse bile kaldırıp tekrar ekleyebilirsin domaini. Veya istediğin sayıda domain ekle.

BöcekBaşı

olwα.ɴeт
Tolga evet dün 2 kez başvurdum youtube üzerinden ve başka hesabınız diyor yine pesettim artık.

Tolga

Administrator
Tolga evet dün 2 kez başvurdum youtube üzerinden ve başka hesabınız diyor yine pesettim artık.
Bu yöntemle, 6-7 adet domaini kurtardim. Yanlız sen gmailleri açarken telefon numara onayı yapmış olmalısın ki aynı reddi vermiş :) Başka türlü vermesi imkansız.

Eğer gmail alırken karşına telefon onayı çıkıyorsa o gmailden hayır gelmez. Bilginiz olsun.

BöcekBaşı

olwα.ɴeт
Bu yöntemle, 6-7 adet domaini kurtardim. Yanlız sen gmailleri açarken telefon numara onayı yapmış olmalısın ki aynı reddi vermiş :) Başka türlü vermesi imkansız.

Eğer gmail alırken karşına telefon onayı çıkıyorsa o gmailden hayır gelmez. Bilginiz olsun.
Telefon onaysız var hocam bir de onu deneyeyim bakalım ne olacak o halde :)