• Forum içerisinde multi üyeliğe izin verilmemektedir. Aynı ip girişi tespiti halinde sistem tarafından üyeliğiniz kapatılacaktır.

Adsense Zaten başka bir hesabınız var sorunu %100 Çözümü

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
Domain ekleme de sorun olmaz o halde hocam doğru mudur? Yani bir daha başka hesabınız vardır demesin de bıktım valla 1 aydır
Doğrudur domain ekleme sınırın da bi nevi ortadan kalkmış olacak. Red gelse bile kaldırıp tekrar ekleyebilirsin domaini. Veya istediğin sayıda domain ekle.

Tolga

olwa.net
Administrator
Ödüller
1
  • General
Tolga evet dün 2 kez başvurdum youtube üzerinden ve başka hesabınız diyor yine pesettim artık.
Bu yöntemle, 6-7 adet domaini kurtardim. Yanlız sen gmailleri açarken telefon numara onayı yapmış olmalısın ki aynı reddi vermiş :) Başka türlü vermesi imkansız.

Eğer gmail alırken karşına telefon onayı çıkıyorsa o gmailden hayır gelmez. Bilginiz olsun.

BöcekBaşı

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Bu yöntemle, 6-7 adet domaini kurtardim. Yanlız sen gmailleri açarken telefon numara onayı yapmış olmalısın ki aynı reddi vermiş :) Başka türlü vermesi imkansız.

Eğer gmail alırken karşına telefon onayı çıkıyorsa o gmailden hayır gelmez. Bilginiz olsun.
Telefon onaysız var hocam bir de onu deneyeyim bakalım ne olacak o halde :)

BöcekBaşı

olwα.ɴeт
Ödüller
0
Ona da aynı şekilde red gelirse, bizzat ben yeni gmail ile deneyeceğim sizin için hocam. Bilgi verirsiniz.
Valla hocam telefon onayı çıkmayan 1 adet gmail ile başvurdum adsense başvurusunda tel no istedi onu da numaraonay sitesinden yaptım bilgilendircem sizi ilginize teşekkür ediyorum ayrıca.

masahimara

olwa.net
Forum Koordinatör
Ödüller
0
bi deneme yaptım bakalım ,duruma göre dönüş yapıcam bende

masahimara

olwa.net
Forum Koordinatör
Ödüller
0
Evet güzel insanlar 24 saat geçti uyarı vermedi , düşünenin uğraşanın emeğine sağlık.