Adsense Onay İçin Blog Tema Önerileriniz

Arslan

olwα.ɴeт
  • Merhaba Elimde Php script var (Örnek site adresi için Tıkla..) onunla adsense onay alıyordum fakat onay almak baya bir zaman alıyor bunu hızlandırmak mümkün mü ve adsense uyumlu ücretsiz sadece onay almak için kullanacağım wordpress tema önerileriniz benim için çok önemli

• Diğer yandan adsense onayı için siteleri tek tek mi onaya göndermek daha faydalı (hızlandırma yönünden) yoksa toplu olarak misal 5 site adresi hepsini birden onaya göndermek mi?

Bu konuda yardımcı olan herkese şimdiden Teşekkürler.

Tolga

Olwa.Net Ceo
Administrator
Genelde newspaper ve gmedia temalarıyla rahat alınıyor, ama burada önemli olan etken içeriklerin özgün olması.

Tek tek onaya gönderebilirsiniz.

Arslan

olwα.ɴeт
İçerikleri Genellikle Başka Sitelerden Kopyalıyorum Bunu Yaparken Biraz Değişilikler Yaparak Bunu Özgünleştirmek Mümkün Mü?

Tolga

Olwa.Net Ceo
Administrator
İçerikleri Genellikle Başka Sitelerden Kopyalıyorum Bunu Yaparken Biraz Değişilikler Yaparak Bunu Özgünleştirmek Mümkün Mü?
Evet oda bir çözüm yolu tabi. Bazen onaylayabiliyorlar

Arslan

olwα.ɴeт
Evet oda bir çözüm yolu tabi. Bazen onaylayabiliyorlar
Peki Hazır kurulu olan php script hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim seo ve adsense uyumlu oldugu için almıştım görüşleriniz benim için çok önemli

Tolga

Olwa.Net Ceo
Administrator
Peki Hazır kurulu olan php script hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim seo ve adsense uyumlu oldugu için almıştım görüşleriniz benim için çok önemli
Gayet güzel kullanıcı odaklı tema gibi görünüyor. Son zamanlarda teknolojiye odaklı insanlar mobil kullandığı için, daha çok mobil kullanımı kolay ve basit temalar, en önemlisi de hızlı açılan sayfaları ( siteleri ) tercih ediyor kullanıcılar.