7 Adet Ücretsiz Blogger Teması

Konuyu Okuyanlar (0 kayıtlı üye )

DijitalKoz

seopron.com
Moderatör
Üyelik Tarihi
19 Ekim 2020
Mesajlar
84
Beğeniler
29
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
Orta 16'nın devamı
Orta 16 temaları görmek için buraya tıklayın
----------------------------------------------------

33. Cocco Stylish Blogger Teması​

Cocco Stylish Blogger Teması
Cocco Stylish Blogger Teması
CANLI DEMO TEMAYI İNDİR
Temiz kodlanmış, hızlı, modern, kullanıcı dostu ve tamamen duyarlı (responsive), uyumlu bir blogger teması Cocco Stylish Blogger Teması. Slider, header ve hakkımda kısımları temayı özgün ve modern kılmış. Temanın en alt kısmında yer alan instagram eklentisiyle tam anlamıyla 2019 yılı trendlerini yakalan güzel bir tema haline gelmiş. Makyaj, kişisel, dergi gibi alanlar için blogger teması arayanlar için birebir.

34. Codesera Blogger Teması​

Codesera Blogger Teması
Codesera Blogger Teması
CANLI DEMO TEMAYI İNDİR
İşletmeler ya da firmalar için tercih edilebilecek harika bir tema Codesera Blogger teması. Harita, iletişim formu, referansların logolarının yer aldığı slider, iletişim bilgileri için özel bölümler kısacası bir firma, şirket sitesi için olması gereken tüm kısımlar bu temada yer alıyor. Eğer bir firma temasına ihtiyacınız varsa mutlaka bu temayı kullanmak isteyeceksiniz.

35. Saas Blogger Teması​

Saas Blogger Template
Saas Blogger Template
CANLI DEMO TEMAYI İNDİR
Oldukça başarılı bir portfolyo blogger teması daha. Kişisel çalışmalarınızı, işlerinizi paylaşabileceğiniz ya da firmalarınız için kullanabileceğiniz bir Blogger teması Saas. Tema mobil uyumlu olmasının yanında hızlı yükleniyor olması da oldukça etkileyici.

36. Magify Blogger Teması​

Magify Blogger Teması
Magify Blogger Teması
CANLI DEMO TEMAYI İNDİR
2020 Blogger temaları yani yeni nesil blogger temaları arasında haber, dergi, magazin teması olarak kullanılabilecek gayet şık bir temayı önermek isterim sizlere, Magify Blogger teması. Mobil uyumlu, seo uyumlu olmasının yanı sıra hızı da oldukça etkileyici. Haber siteleriniz, haber bloglarınız için tercih edebileceğiniz güzel bir blogger haber teması.

37. Simple Boxed Blogger Teması​

Simple Boxed Blogger Teması
Simple Boxed Blogger Teması
CANLI DEMO TEMAYI İNDİR
2018 ve 2019 Blogger temalarına nazaran 2020 yılında paylaşılan ücretsiz temalar mobil ve seo uyumlu olmasının yanı sıra ayrıca daha da kaliteli. Türkçe Blogger temalarına pek sık rastlamasak da Türkçeleştirip ücretsiz olarak kullanmak da mümkün bu temaları. Simple Boxed Blogger teması da aynı özelliklere sahip. Temayı haber, magazin, ajans, dergi, firma, kişisel blog gibi birçok amaçla kullanabilirsiniz.

38. FlexBlog Blogger Teması​

FlexBlog Blogger Teması
FlexBlog Blogger Teması
CANLI DEMO TEMAYI İNDİR
2020 Blogger temalarından biri FlexBlog teması. Oldukça güzel görünüme sahip olan tema, mobil ve SEO uyumlu görünüyor. Ayrıca Blogger'ın yeni yorum sistemine sahip. Sayfa açılış hızı olarak da oldukça etkileyici. Temiz kodlanmış bu blog temasını haber, dergi, kişisel blog gibi alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

39. MagPro Blogger Teması​

Blogger haber teması
Blogger haber teması
CANLI DEMO TEMAYI İNDİR
Haber blogu için kesinlikle önerebileceğim harika temalardan biri. Hızı, uyumu, düzeni, tasarımı açısından değerlendirildiğinde gayet başarılı olan magazin, haber Blogger temasını yeni bloglarınızda tercih edebilirsiniz. 2020 haber blogger teması arıyorsanız mutlaka bunu tercih etmelisiniz.
 
Üst Alt